Pirmadienio vakarą atrankoje į 2020-ųjų Europos futbolo čempionatą buvo sužaistos 7 rungtynės. Dabartiniai Senojo žemyno čempionai patyrė dvigubą nesėkmę – lyderis Cristiano Ronaldo sužaidė vos pusvalandį, o Portugalijos rinktinė neįveikė serbų.

Antras savo rungtynes B grupėje portugalai namuose pabaigė 1:1 (1:1).

Svečiai iš Serbijos į priekį išsiveržė pirmieji, kuomet 7-ą minutę 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Dušanas Tadičius.

Šeimininkai kūrė progas ir siekė kuo greičiau išlyginti rezultatą, tačiau netrukus stadione stojo tyla – 30-ą minutę parklupęs C. Ronaldo savo jėgomis atsistoji nebesugebėjo.

Ryškiausia portugalų žvaigždė pajuto pakinklinės sausgyslės skausmą ir, greičiausiai, be futbolo praleis bent kelias savaites. Tiesa, tiksli informacija paaiškės atlikus išsamią medicininę patikrą.

Per likusią rungtynių valandą nei vienai komandai pasižymėti nepavyko.

Portugalijos rinktinei tai buvo antrosios atrankos lygiosios iš eilės. Penktadienį, taip pat namuose, 0:0 nepavyko įveikti ukrainiečių.

Serbijos nacionalinė komanda savo ruožtu lygiosiomis atranką tik pradėjo.

Primename, kad iš B grupės, kurioje dėl vietos pirmenybėse grumiasi ir Lietuvos rinktinė, toliau pateks dvi stipriausios komandos.

Šiuo metu grupėje lyderiauja Ukraina, antri žengia Liuksemburgo futbolininkai, trečioje vietoje įsitaisę portugalai, toliau rikiuojasi Serbijos ir Lietuvos rinktinės.