Dar vieną galingą dvigubą dublį surinkęs Domantas Sabonis svariai prisidėjo prie įsimintinos Indianos „Pacers“ (45-29) pergalės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Lietuvis kartu su kroatu Bojanu Bogdanovičiumi pelnė 50 taškų.

Indianos klubas namuose 124:88 (27:23, 35:23, 30:21, 32:21) sutriuškino antrą Vakarų konferencijos komandą, Denverio „Nuggets“ (49-23).

D. Sabonis per 23 minutes pelnė 15 taškų (7/13 dvit., 1/2 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir viso surinko 18 naudingumo balų.

Vis tik, į pergalę šeimininkus pirmadienio naktį vedė naudingumo rekordą pasiekęs B. Bogdanovičius.

Lietuvio komandos draugas per 25 minutes įmetė 35 taškus, atkovojjo 6 ir perėmė vieną kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 42 balus.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 35 (6 atk. kam., 42 naud. bal.), Mylesas Turneris 17 (11 atk. kam.), Domantas Sabonis 15 (13 atk. kam.), Aaronas Holiday (5 rez. perd.) ir Tyreke Evansas (5 atk. kam.) po 11.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 19 (32 naud. bal.), Willas Bartonas 15, Monte Morrisas 12.