Sekmadienį Didžiojoje Britanijoje finišavo antrasis pasaulio motokroso čempionato etapas.

Elitinėje „MXGP“ klasėje sėkmingai pasirodė Arminas Jasikonis.

„Husqvarna“ motociklą vairuojantis 21-erių metų lietuvis antrose sekmadienio lenktynėse pasiekė vieną geriausių karjeros rezultatų ir finišavo ketvirtas.

Nuo prizinę, trečiąją vietą užėmusio prancūzo Gautier Paulino („Yamaha“) lietuvį skyrė vos 3,4 sek.

Pirmose lenktynėse britų salyne A. Jasikonis užėmė devintą vietą. Pirmąsias lenktynes laimėjo italas Antonio Cairoli („KTM“), o antrose pergalę įsirašė slovėnas Timas Gajseris („Honda“).

Bendroje čempionato įskaitoje po dviejų etapų A. Jasikonis turi surinkęs 56 taškus ir užimą šeštą poziciją.

Pirmauja A. Caitoli (97 tšk.), antras – T. Gaiseris (89 tšk.), trečias – G. Paulinas (74 tšk.).

Trečiasis pasaulio čempionato etapas kovo 31-ą dieną bus surengtas Olandijoje.