Lyg ant bangos pastaruoju metu rungtyniaujantis Kauno „Žalgiris“ (23/3) pratęsė pergalių seriją ir susitvarkė su „Šiaulių“ (5/21) ekipa.

Eurolygoje ir „Betsafe–LKL“ pirmenybėse nesustabdomai žaidžiantys žalgiriečiai iškovojo jau septintąją pergalę iš eilės.

Visų rungtynių metu situaciją kontroliavęs ir po ilgosios pertraukos nepavejamai pabėgęs „Žalgiris“ 93:78 (26:18, 23:19, 33:18, 11:23) įveikė „Šiaulius“.

Kauniečiai jau pirmajame kėlinyje įgavo dviženklį pranašumą (18:7), tačiau per pirmas 10 minučių keturis tritaškius pataikę „Šiauliai“ nepaleido svečių į priekį – 18:26. Vis dėlto, antrąjį ketvirtį „Žalgris“ pradėjo spurtu 13:3 ir nutolo nuo „Šiaulių“ (39:23).

„Šiauliai“ ginklų nesudėjo, o keturis tritaškius per pirmąją rungtynių pusę pataikęs K. Lukošiūnas padėjo šeimininkams spurtuoti 11:4 ir sumažinti deficitą iki vienženklio (34:43).

Aukštesnę pavarą po ilgosios pertraukos įjungęs „Žalgiris“ trečiąjį kėlinį laimėjo 33:18 ir pradėjo triuškinti aikštės šeimininkus (82:55).

Ketvirtasis kėlinys tarp komandų buvo tik formalumas, kurio metu „Žalgiris“ pelnė vos 11 taškų, o deficitą sumažinę „Šiauliai“ išvengė triuškinamo pralaimėjimo.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis 22 (10/14 dvitaškiai, 8 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas 17 (5/10 tritaškiai), Sethas Allenas 8 (6 rez. perd.).

„Žalgiris“: Marius Grigonis 16, Edgaras Ulanovas 13 (5 rez. perd., 20 naud. bal.), Artūras Milaknis 12 (3/8 tritaškiai), Brandonas Daviesas 9 (6 atk. kam.), Leo Westermannas 8.