Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ketvirtą pralaimėjimą per paskutines penkerias rungtynes patyrė Memfio „Grizzlies“ (29-44).

Jono Valančiūno atstovaujamas klubas namuose 99:112 (25:25, 25:24, 18:35, 31:28) pralaimėjo Minesotos „Timberwolves“ (33/40) krepšininkams.

Šiame susitikime lietuvis per 26 minutes pelnė 20 taškų (6/14 dvit., 1/1 trit., 5/7 baud.), sugriebė 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo tiek pat metimų, 4 kartus suklydo bei 5 sykius prasižengė.

Aikštelės šeimininkai paleido varžovus į priekį trečiajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 18:35.

„Grizzlies“: Mike'as Conley 23 (2/6 trit.), Jonas Valančiūnas 20, Delonas Wrightas 12 (6 rez. perd.), Chandleris Parsonsas 9.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 33 (4/7 trit., 23 atk. kam.), Andrew Wigginsas 22 (8/12 dvit.), Joshas Okogie 17 (6 atk. kam.).