Dar visai neseniai Dakaro ralyje spindėjęs lietuvis Arūnas Gelažninkas triumfavo šeštadienį Alžyre pasibaigusiame „Tuareg“ ralio maratone.

Šią savaitę „Pro“ motociklininkų klasėje dominavęs lietuvis laimėjo paskutinį, septintąjį maratono etapą, įveikdamas distanciją per 2 val. 7 min. 5 sek.

Paskutiniame greičio ruože mūsiškis artimiausius varžovus įveikė didesniu nei 16 minučių skirtumu.

Antras finišavo Abdelkaderas Mebarki (2:23:11), trečias – Siedas-Ali Mahammedi (2:24:00).

Tuo metu pagrindinis lietuvio varžovas Dominique‘as Robinas (2:29:25) finišavo penktas.

Bendroje varžybų įskaitoje A. Gelažninkas užtikrintai finišavo pirmoje vietoje (20:05:57).

Antroje vietoje likęs D. Robinas jam pralaimėjo net 32 min. 5 sek., o trečias finišavęs A. Mebarki – 55 min. 30 sek.

Pasibaigus varžyboms kai kurie dalyviai rašė protestą teisėjams, kad A. Gelažninkas neva kirto trasos kampą, tačiau organizatoriai išanalizavę GPS daviklių duomenis pažeidimų nenustatė.