Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Jonas Valančiūnas sužaidė dar vienas nuostabias rungtynes.

Lietuvio atstovaujamas Memfio „Grizzlies“ (29-43) klubas išvykoje po pratęsimo 119:123 (33:23, 31:35, 31:23, 15:29, 9:13) pralaimėjo Orlando „Magic“ (35-38) krepšininkams.

J. Valančiūnas per 41 minutę pelnė 23 taškus (9/16 dvit., 1/3 trit., 2/4 baud.), atkovojo 24 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus, 4 sykius suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.

Uteniškis pagerino ne tik savo asmeninį, tačiau ir NBA kada nors žaidusių lietuvių atkovotų kamuolių rekordą.

Lietuvis šiame sezone dar niekada nebuvo tiek daug laiko ant parketo, tačiau tai nėra jo asmeninis rekordas.

2014-ais metais akistatoje su Oklahomos „Thunder“ JV aikštelėje praleido 45 minutes.

26-erių krepšininkas asmeninius rekordus gerina antras rungtynes iš eilės.

Prieš tai vykusioje dvikovoje su Hiustono „Rocekts“ lietuvis pagerino pelnytų taškų rekordą (33).

„Grizzlies“:Tyleris Dorsey 29 (9 rez. perd.), Justinas Holiday‘us 22, Chandleris Parsonsas 17, Delonas Wrightas 12.

„Magic“: Terrence‘as Rossas 31, Evanas Fournier 27 (8 atk. kam.), Nikola Vučevičius 25, D.J.Augustinas 20.