Rokas Giedraitis sužaidė dar vieną nusotabų mačą, o jo atstovaujama Berlyno ALBA penktadienio vakarą pateko į Europos taurės finalą.

ALBA antrose pusfinalio rungtynėse dar kartą 87:81 (25:23, 26:19, 22:20, 14:19) įveikė Andoros „MoraBanc“ ir žengė tvirtą žingsnį finalo bei, sėkmės jame atveju, Eurolygos link.

R. Giedraitis per 23 minutes pelnė 14 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius prasižengė bei įsirašė 16 naudingumo balų.

Kuomet ALBA pirmavo 83:81, būtent lietuvis rinko paskutinius mačo taškus, lėmusius pergalę.

Lietuvis bendrai yra rezultatyviausias viso Europos taurės turnyro žaidėjas, o ALBA į finalą pateko pirmąkart po devynerių metų pertraukos.

Finale ALBA susikaus su „Valenica“ klubu.

„MoraBanc“: Andrew Albicy 20 (6 rez. perd., 5 kld.), Jerome'as Jordanas 17 (7 atk. kam.), Reggie Upshaw 9.

ALBA: Peytonas Siva 21 (4/8 trit., 6 kld.), Rokas Giedraitis 14 (5 atk. kam.), Joshiko Saibou 12, Martinas Hermannssonas 11.