Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį sužaistos devynerios rungtynės.

Filadelfijos „76ers“ (47-25) namuose 118:115 (30:39, 28:30, 27:21, 33:25) šventė dramatišką pergalę prieš Bostono „Celtics“ (43-29) krepšininkus.

Trečioje Rytų konferencijos vietoje esantis Filadelfijos klubas iškovojo šeštą pergalę iš eilės, „Celtics“ Rytuose – penkti.

Svečių komandos lyderis Kyrie Irvingas likus žaisti pusę minutės galėjo sumažinti atsilikimą iki minimumo, tačiau jo metimą blokavo Joelis Embiidas, o kitoje atakoje du taškus pelnęs Jimmy Butleris įtvirtino savo komandos pergalę (118:113).

Šiame susitikime netrūko abiejų komandų žaidėjų emocijų, o trečiajame kėlinyje iš aikštės buvo išvytas „Celtics“ narys Marcusas Smartas.

J. Embiidas statydamas užtvarą kliudė M. Smartą alkūne ir pastarasis krito ant parketo.

Netrukus M. Smartas atsistojo ir pastūmė aukštaūgį. Tada kilo susistumdymas, kuris greitai buvo numalšintas.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 36 (9 atk. kam.), Alas Horfordas 22, Terry Rozieras 20, Jaysonas Tatumas 13, Semi Ojeleye 7.

„76ers“: Joelas Embiidas 37 (22 atk. kam.), Jimmy Butleris 22, Tobias Harrisas 21, J.J.Redickas 17, Benas Simmonsas 13.