Dėl vietos atkrintamosiose varžybose kovojantis Lukas Lekavičius ir Atėnų „Panathinaikos“ (14-13) įsirašė gyvybiškai svarbią pergalę Eurolygoje.

Graikijos čempionai namie po permainingos kovos 72:70 (26:10, 22:17, 8:21, 16:22) įveikė  tiesioginę konkurentę ir lentelės kaimynę Vitorijos „Baskonia“ (14-13) ekipą.

„Panathinaikos“ varžovus į nokdauną pasiuntė pačioje mačo pradžioje, kai jį pradėjo spurtu 15:2 ir atrodė, kad daugiau atgal nesidairys. Graikai turėjo susikrovę 23 taškų pranašumą, bet antroje mačo pusėje visą jį išvaistė.

17 taškų be atsako antro kėlinio antroje pusėje ir trečio kėlinio pradžioje pelnę baskai likus žaisti dvi minutes galiausiai išlygino rezultatą 67:67.

Tada tritaškį pataikė Seanas Kilpatrickas, dvitaškį pridėjo DeShaunas Thomas ir „Pao“ galėjo lengviau atsikvėpti bei švęsti pergalę.

L.Lekavičius nugalėtojamas per beveik 11 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 0/2 baud.), atkovojo du kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

„Panathinaikos“ išsiskyrė 14 taškų pelnęs S.Kilpatrickas, 11 pridėjo Nickas Calathesas, taip pat atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojęs 6 kamuolius ir perėmęs keturis.

„Baskonia“ ekipai po 13 surinko Marcelinho Huertas ir Shavonas Shieldsas.