R.Bakutis ir R.Ališauskienė (D.Pipo ir J.Auškėlio nuotr. (fotodiena.lt/tv3.lt montažas)

R.Bakutis ir R.Ališauskienė (D.Pipo ir J.Auškėlio nuotr. (fotodiena.lt/tv3.lt montažas)

Sudarytos pasiruošimo programos artėjantiems startams, surasti rėmėjai, kelionės į Lietuvą ir išgirstas pažadas, kad galės gelbėti merdėjantį Lietuvos dviračių sportą. Tačiau galiausiai – skaudus dūris peiliu į nugarą. Tą patyrė Belgijos dviračių treneris Francis Van Mechelanas, siekęs tapti vienos iš šalies rinktinių treneriu. Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF), paprašyta pakomentuoti susidarusią situaciją sako, kad to padaryti negali.

F. Van Mechelanas dar sausio mėnesį išgirdo vienbalsį Lietuvos dviračių sporto trenerių tarybos sprendimą – jam patikima gelbėti šalies merginų jaunių rinktinę, kurios vairas vis dar priklauso skandalais pagarsėjusiam treneriui Vytautui Indreliūnui.

Vis tik tam dar turėjo pritarti LDSF Vykdomojo komiteto (VK) nariai. Tačiau žadėję vieną, jie pasielgė priešingai – nubalsavo prieš belgą ir už V.Indreliūną.

REKLAMA

F. Van Mechelanui skaudžiausia, kad jo norą tapti Lietuvos jaunių merginų rinktinės treneriu nuo pat pradžių palaikiusi ir žalią šviesą visiems reikalingiems darbams įjungusi LDSF generalinė sekretorė Rasa Ališauskienė galiausiai atsuko nugarą.

„Iki dabar laukiu, kada pasikalbėsiu su ja ir pamatysiu ją. Noriu žinoti, kodėl iš karto nepasakė, kad manęs nereikia. Būčiau tą supratęs ir net nebūčiau nieko pradėjęs. Bet ne, jie leido man daryti viską. Ji buvo vienintelis žmogus, kuriuo aš tikrai, tikrai pasitikėjau visoje federacijoje. Tai buvo dūris peiliu į mano nugarą.

Kiekvieną dieną noriu jai paskambinti ir paklausti: kodėl, kodėl? Turiu tik vieną mintį, kodėl žmonės taip elgiasi – tai pinigai. Manau, kad federaciją dabar yra uždaros, mažos žmonių grupės rankose, į kurią niekas nepriimamas ir niekas neišmetamas. Viena ranka dengia kitą“, – portalui tv3.lt sakė belgas.

Lietuviams gerai pažįstamas

F. Van Mechelenui Lietuvos dviračių sportas parūpo neatsitiktinai – jis yra vedęs lietuvę, jo dukra Gloria atstovavo Lietuvai, pats belgas tik žiemas leidžia gimtinėje, o didesnę dalį metų praleidžia mūsų šalyje. Jis čia turi registruotą gyvenamąją vietą, lietuvišką vairuotojo pažymėjimą.

Jis pats praeityje mynė dviračio pedalus, o apie 2012 metus tapo treneriu ir pradėjo dirbti su jaunaisiais Belgijos sportininkais. Vieną vasarą vyras atvyko į Palangą, kur susipažino su „Pajūris Klaipėda“ komandos treneriais.

REKLAMA

„Aš pakviečiau juos į Belgiją, nes čia turiu didelį namą, daug erdvės. Jie atvyko pas mane – žinote, jaunių dviračių sporte niekas neturi pinigų, jie taip pat jų neturėjo. Jiems čia nereikėjo už nieką mokėti, galėjo nakvoti mano namuose. Tai buvo fantastiškas metas. Kelerius metus puikiai bendradarbiavome, davėme jiems drabužių, kurių mums jau nereikėjo.

Vis daugiau komandų atvykdavo pas mus, net jūsų rinktinės čia apsistodavo. Latviai, estai taip pat čia atvyko. Ir taip natūraliai mano namai tapo tam tikra Baltijos šalių baze, kur visi apsistodavo, kai vykdavo varžybos Belgijoje ar tiesiog surengdavo treniruočių stovyklas“, – draugystės pradžią prisiminė jis.

Taip F. van Mechelenas užmezgė glaudžius ryšius su visais Lietuvos dviračių sporto atstovais, kartu stebėjo, kaip jo dukra skina pergales gindamas mūsų šalies garbę įvairiose tarptautinėse varžybose.

„Viskas klostėsi gana neblogai, kartu mačiau, kas vyksta ir turėjau apie tai savo nuomonę. Pradėjau girdėti vis daugiau į viršų keliamų problemų. Girdėjau ir apie V.Indreliūno skandalą. Neturiu jokių problemų su juo, V.Indreliūnas taip pat yra buvęs mano namuose. Kažkas man tiesiog pasakė, kad treneriai nori nušalinti jį.

Mano duktė turėjo būti V.Indreliūno rinktinės dalis ir tada supratau, kad gali kilti bėdų. Ji turi važiuoti ir rinkti taškus, o tuo metu atrodė, kad rinktinė liks be trenerio ir varžybų“, – kalbėjo belgas.

REKLAMA

Bijodamas blogiausio, F. Van Mechelenas nusprendė gelbėti dukters ir mūsų šalies rinktinės sezoną.

LDSF gen. sekretorė R.Ališauskienė (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

LDSF gen. sekretorė R.Ališauskienė (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

Atleisti trenerio neišdrįso

V.Indreliūno istorija prasidėjo dar lapkričio mėnesio pabaigoje, kai trenerių taryba pirmą kartą balsavo už jo nušalinimą. Tv3.lt rašė apie šio trenerio darbo metodiką ir kilusį skandalą – apie tai skaitykite ČIA.

Apie susidariusią situaciją Lietuvoje žinojęs F. Van Mechelanas pats paskambino R.Ališauskienei, norėdamas išgirsti, ar jam kilusi idėja kandidatuoti į Lietuvos jaunių merginų rinktinės trenerio postą yra gera.

„R.Ališauskienė pasakė, kad tai nebloga idėja ir paprašė leisti pasikalbėti su prezidentu Romualdu Bakučiu. Kitą dieną ji man paskambino ir pasakė, kad tai puiki idėja. Ji manęs paprašė užpildyti visus dokumentus ir kandidatuoti į trenerio poziciją. Tą ir padariau, norėdamas padėti visiems.

Kai dar nebuvau net išrinktas treneriu, buvau tas, kuris skambino federacijai ir sakė, kad reikia registruoti komandą varžyboms, nes kitaip rinktinė negalės startuoti. R.Ališauskienė manęs paprašė surinkti visus dokumentus, paruošiau viską federacijai, kad merginos galėtų startuoti. LDSF teliko viską nusiųsti organizatoriams“, – tv3.lt sakė belgas.

REKLAMA

Galiausiai jis nusipirko lėktuvo bilietus ir iš Belgijos atvyko į Lietuvą, kur praėjusių metų sausio 23 dieną trenerių tarybos susirinkimo metu prisistatė ir parodė savo programą.

„Pristačiau save, nors visi ir taip pažįsta mane. Pasakiau, kad turiu rėmėjus ir reikiamą pinigų sumą, kad galėtume dalyvauti varžybose. Turėjau paruošęs visą programą, merginos būtų vykusios į Belgiją, ten pradėtų pasiruošimą. Visiems tai patiko, nes treneriai nenorėjo V.Indreliūno.

Visi sutiko ir sveikino su naujomis pareigomis. Sakiau, kad dar reikia palaukti, bet visi užtikrintai kalbėjo, kad tikrai juo būsiu. Grįžau į Belgiją, toliau viską derinau su rėmėjais“, – toliau pasakojo F. van Mechelenas.

18 trenerių vienbalsiai pasisakė „už“ – norėjo, kad belgas būtų paskirtas treneriu. Tačiau buvo likęs vienas formalumas – LDSF VK balsavimas.

Jis įvyko po savaitės – sausio 31 d. Internetu balsavo 9 iš 10 VK narių. Jiems klausimas buvo suformuluotas taip, kad apie F. Van Mecheleno paskyrimą net neužsiminta.

„Ar atleidžiamas Vytautas Indreliūnas iš jaunių merginų rinktinės vyr. trenerio pareigų, skirant kitą trenerį rinktinei formuoti?“, – tokį klausimą gavo VK nariai.

Du VK nariai – Antanas Taučius ir Gintautas Volungevičius balsavo už V.Indreliūno atleidimą, o net septyni – F. Van Mechelenui postą žadėję R.Ališauskienė ir R.Bakutis bei Kęstutis Stakėnas, Elijus Čivilis, Vilius Lopeta, Bronislavas Pliavga, Deividas Vileniškis – balsavo prieš ir panoro, kad V.Indreliūnas toliau dirbtų kaip dirbęs.

REKLAMA

LDSF VK posėdis (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

LDSF VK posėdis (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)

Federacija atsakomybės kratosi

Tv3.lt iš pradžių norėjo kalbinti LDSF prezidentą R.Bakutį, bet šis išvyko į Romą ir klausimus perdavė R.Ališauskienei, kuri nepanoro bendrauti telefonu ir į klausimus atsakinėjo tik raštu. Moteris patvirtino, kad LDSF nuolat bendrauja su F. Van Mechelenu, bet paaiškinimo, kodėl užtrenkė jam duris, pateikti negalėjo.

„Pasikeitė aplinkybės“, – apie savo pasirinkimą tv3.lt teatsakė ji.

Paprašius argumentuoti sprendimą, sulaukta tokio atsako: „Negaliu, tai yra mano sprendimas“.

Įdomu ir tai, kad dar sausio 11 dienos posėdyje LDSF VK patvirtino V.Indreliūno sudarytą jaunių merginų rinktinės sąrašą, nors tuo metu jis vis dar buvo suspenduotas ir tokių pareigų atlikti negalėjo.

Beveik mėnesį buvo galima rasti šį protokolą su parašais, kai sausio 31 d. buvo prirašyta, kad treneris „patvirtintas“ būtent tą dieną.

Dar keisčiau – šiame sąraše net kelios sportininkės, kurios pagal normatyvus net negali atstovauti Lietuvą. Čia įtrauktos Aistė Janavičiūtė ir Gabija Ališauskaitė, kurios mama yra R.Ališauskienė. Atrankos kriterijai numato, jog į rinktinę patenka sportininkės, kurios 2018 m. jaunių Lietuvos čempionate iškovojo 1-3vietas ir sportininkės merginų reitinge iškovojusios 1-5 vietas.

REKLAMA

2018 m. birželio 23 d. Lietuvos dviračių plento čempionate grupinėse lenktynėse G.Ališauskaitė užėmė 11 vietą, o asmeninėse lenktynėse laikui nedalyvavo. Aistė Janavičiūtė 2018 m. Lietuvos dviračių plento čempionato grupinėse lenktynėse užėmė 14 vietą, o asmeninėse lenktynėse laikui nedalyvavo.

2018 m. Lietuvos jaunių merginų reitinge yra 24 merginos, tačiau tarp jų nei G.Ališauskaitės, nei A.Janavičiūtės nėra. Visai neseniai V.Indreliūnas į rinktinę nepakvietė šalies plento čempionės Gretos Karasiovaitės, kurią treniruoja Gediminas Kastanauskas.

Treneris sėkmingai išvyko į treniruočių stoyklą Ispanijoje. Pateikiame visą interviu su R.Ališauskiene.

– Kodėl, F. Van Mecheleno teigimu, jam sakėte, jog kandidatuoti į jaunių merginų rinktinės trenerio postą yra puiki idėja ir pati skatinote tą daryti, o vėliau balsavote už V.Indreliūną?, – paklausėme R.Ališauskienės.

– Pasikeitė aplinkybės.  

– Galite argumentuoti savo sprendimą?

– Negaliu, tai yra mano sprendimas.  

– Visi treneriai balsavo už belgą. Galima sakyti, kad federacijai visiškai nerūpi trenerių nuomonė?

– Lietuvos dviračių sporto federacijai rūpi trenerių nuomonė.  

– Taip ir neatsakėte, kodėl rinktinės normatyvų neatitinkančios merginos buvo įtrauktos į rinktinės sąrašą?

– Visi rinktinių treneriai  pristato rinktinių  sąrašą, kuriuos  tvirtina vykdomasis komitetas.  

– Tarp jų – ir jūsų dukra, net nepatenkanti į šalies reitingą. Ar jos įtraukimas į rinktinę galėjo lemti jūsų balsą už V.Indreliūną?

– Visi rinktinių treneriai  pristato rinktinių  sąrašą,  kuriuos  tvirtina vykdomasis komitetas.  Kad suprastumėte jaunių  rinktinės sudarymą 2019 metams, siūlau kreiptis į trenerį, kuris išsamiai galėtų išaiškinti. Ne, negalėjo.  

– Kodėl V.Indreliūnas apskritai sudarinėjo tą sąrašą, nors buvo nušalintas? Sakote, kad jis treneriu patvirtintas tik sausio 31 d., bet protokolas su rinktine ir jį sudariusio V.Indreliūno vardu pasiekiamas nuo sausio 11 d. Kodėl nepatvirtinus trenerio ir jam esant nušalintu, jis sudarinėjo rinktinę?

– Po jaunių merginų rinktinės sąrašu yra pateiktas paaiškinimas, kad rinktinės sąrašas „įsigalioja, patvirtinus rinktinės trenerį VK 2019.01.31“

– Kodėl nefinansavote išvykos, ar tai įprasta praktika?

– Lietuvos dviračių sporto federacija nefinansavo išvykos.

Taip į žurnalisto klausimus atsakinėjo viena iš LDSF„galvų“, kartu atsisakiusi pateikti informaciją, kiek merginų su V.Indreliūnu sutiko vykti į treniruočių stovyklą. Į daugumą klausimų gauti atsakymo nepavyko nei pirmą kartą, nei antrą kartą tikslinant klausimus. R.Ališauskienė taip ir nesugebėjo atsakyti, kodėl V.Indreliūnas, būdamas nušalintas, sudarinėjo rinktinę. Abu kartus reikalauta pateikti klausimus raštu, o į skambučius neatsiliepta.

Skaudina tai, ką mato

„Jeigu situacija būtų skirtinga – su malonumu, – paklaustas, ar po tokios įvykių sekos dar siektų trenerio darbo Lietuvoje, atsakė F. van Mechelenas. – Bet tame ir problema. Utopiška galvoti, kad kažkas pasikeis. Jie manipuliavo manimi. Manau, kad jus išgelbėtų tik nauja federacija. Žinote, kad mes Belgijoje turime tris dviračių federacijas? Žmonės nebuvo patenkinti vienos darbu, todėl įkūrė kitas“.

Po prieštaringo VK balsavimo F. Van Mechelenui neliko nieko kito, kaip nuleidus galvą pranešti rastiems rėmėjams, kad jų pagalbos nebereikės. Galiausiai jis iš savo kišenės priglaudė pas save tris nuo V.Indreliūno darbo metodikos bėgusias lietuves.

„Aš jomis tikiu ir mane skaudina tai, ką matau. Vis galvoju, kodėl aš tai darau? Galėčiau jas palikti tame mėšle, kuris yra Lietuvos dviračių sporte. Bet jeigu kaip strutis įkišiu galvą į smėlį, niekas tikrai nepasikeis“, – svarstė treneris.

Lietuvos rinktinės garbės daugiau negins ir jo dukra, perėjusi į Belgijos rinktinę, kur buvo sutikta išskėstomis rankomis.

Tačiau net ne balsavimas ir dūris į nugarą labiausiai skaudina belgą.

„Kas mane labiausiai įskaudino – tai vaikai, kuriuos žinojau nuo pat jų mažumės. Mačiau, kaip jie auga ir tai, kad nemažai jų turėjo tikrai didelį talentą, bet jie dingo. Tada netikėtai juos sutikdavau dirbančius prekybos centro kasoje. Aš tikrai gerbiu visus darbus ir juos dirbančius žmones, bet tie vaikai galėjo kažką pasiekti! Bet jie metė sportą. Kai paklausdavau kodėl, išgirsdavau daugybę istorijų, skambančių „jie su manimi elgėsi netinkamai, negavau jokių šansų, naudojausi sulūžusia įranga, niekas nerodė tikėjimo manimi“. Kažkas buvo tikrai blogai“, – tragišką situaciją Lietuvos dviračių sporte skaudžiai nušvietė jis.

LDSF prezidentas Romualdas Bakutis (nuotr. Fotodiena.lt/Eglė Mačiulskytė)

LDSF prezidentas Romualdas Bakutis (nuotr. Fotodiena.lt/Eglė Mačiulskytė)

Lietuvoje – lyg Afrikoje

F. Van Mechelenas šiurpsta nuo dabartinės dviračių sporto situacijos Lietuvoje ir teigia, kad tokie dalykai jam labiau įsivaizduojami kurioje nors Afrikos valstybėje.

Be V.Indreliūno į skandalą įsipainiojo ir kitas treneris Antanas Jakimavičius, kuriam pareikšti sunkūs kaltinimai seksualiniu priekabiavimu. Nors apie tai belgas negali nieko pasakyti, jam užkliuvo ankstesnis A.Jakimavičiaus skandalas – kai pas šį beveik prieš metu policija rado krūvą steroidų.

„Tiems treneriams reikėjo vos ne sunkvežimio, kad atsigabentų tiek steroidų. O po savaitės jį sutinku varžybose. Ir galvoju: kas per velnias? Kaip tai įmanoma? Turiu omenyje, kad jūsų federacija apie tai net neinformavo Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI)! Tai yra neįtikėtina. Jeigu UCI būtų apie tai žinojusi, jie net nebūtų leidę jam dalyvauti varžybose. Jei tai būtų nutikę Belgijoje ar Olandijoje ar kur kitur, kol vyksta policijos tyrimas, jis būtų nušalintas nuo pat pirmos dienos iki tada, kai jie viską žinotų iki detalių. Net jei jis ir vartojo tai pats, jis vis tiek pamirštų trenerio darbą.

Jei esi pagaunamas su steroidais, net jei jų ir nedavei auklėtiniams – tai žaidimo pabaiga tau. Tai neįtikėtina. Lietuvos dviračių sporto situacija artėja prie Afrikos. Tokie dalykai įmanomi tik kurioje nors Afrikos šalyje, kur jie neturi federacijų prezidentų. Tai labai keista, kad tokie dalykai gali vykti Lietuvoje“, – sunkiai žodžius rinko belgas.

Vienintelė išeitis išgelbėti kiekvienais metais populiarumą prarandantį ir gilyn į dugną grimztantį dviračių sportą, anksčiau dovanojusį Lietuvai ne vieną čempioną ir skambią pergalę – keisti federaciją, o tada visus trenerius, mano belgas.

Lietuvai reikia jaunų, naujausiomis treniruočių metodikomis besidominčių specialistų, o ne tokių, kurie viską grindžia smurtu ir kietu žodžiu, įsitikinęs jis.

„Viskas prasidės tik tada, kai visa federacija pasikeis. Jums reikia išardyti tų žmonių klubą, kuris valdo federaciją. Jums reikia naujo požiūrio, naujų žmonių.

Kai kurie jūsų dviračių klubai turi 30, 50, 200 tūkst. eurų biudžetus! Velniai griebtų, su tokiais pinigais tu gali išgelbėti visą dviračių sportą Lietuvoje. Jums reikia pokyčių, nes dviračiai miršta. Kur dingsta tie pinigai? Tai, kas vyksta pas jus, yra labai nešvaru ir bjauru. Tą kuria žmonės, kurie savo širdyje nesinešioja meilės dviračių sportui. Tai žmonės, kurie tiesiog nori „pasidaryti“ pinigų. Jie visiškai neturi ką veikti dviračių sporte. Jūs turite visus juos išmesti lauk“, – tvirtas F. van Mechelenas.

Kas nešokinės
2019-03-25 13:36:22
Kaip tas belgas gali būti treneriu, jei prieš 17 metų dainavo "sex su blondine" ar "kas nešokinės, tas p*****s"? Kodėl belgijos federacijos nežino apie jo ir Erikos ištvirkavimus?
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

to: Sudeikienesfar 2019-04-07 10:45:16 2019-04-07 13:46:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
jeigu trenerių baliai mokymoje įstaigoje vyktų , tai Breivienė tai tikrai pasirūpintų tuo kad apie tai sapuda rašytų. Ji tai tikrai netrumparegė moteriškė. paisrūpintų dar ir tuo ,kad ir televizija parodytų :) .Taip kad pirma pasižiūrėk į savo logika , jei tai vyktų ir kaip viską spauda rašytų. :)    ATSAKYTI
Sudeikieneafanas 2019-04-07 17:02:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Na spauda nerase ir apie tai kai Pauliukiene Amerikoj su futbolistais gere, bet visa mokykla apie tai skalambijo ir fb nuotraukomis dalijosi :D  
to:Šudeikienėsfar 2019-04-06 07:02:29 2019-04-06 22:05:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
nu nenusišnekėk , nevyksta jokių trenerių balių mokymoje įstaigoje ir bazėje. bet kad dopingo buvo rasta centre kur dirba Raziūnas tai faktas ir spauda apie tai rašė.

   ATSAKYTI
Sudeikienesfanas 2019-04-07 10:45:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pagal tavo logika: Jei spauda neraso, vadinasi tai nevyksta? :D trumparegis zmogus esi ;)  
to:Sudeikienesfar 2019-04-04 23:47:14 2019-04-05 21:36:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nei aš prieštarauju sau nei aš ką beišmanau. Nu kaip tu gali paimti kitų treneriu vaikus ,jei jie neduoda. nu bet ankščiau rašei ,kad turi imtis kažkokiu tai degradu vaikus , nu tai tokius ir pasiemė. Nu bet kur tada žiuri ponai direktoriai jei jau taip vyksta pjankes bazeje. Taigi centre jau buvo rasta dopinginių medžiagų ir Raziūnui ko gero nebuvo nieko uz tokią betvarkę. Nu tik viena Gedraityte ir bevažiuoja gerai bet tai dar visas sezonas priešaky dar tų rezultatu parodys ir kitos sportininkes.    ATSAKYTI
Šudeikienėsfanas 2019-04-06 07:02:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Siūlyčiau paklausti ne Raziūno o Pauliukienės, juk jos mokymo įstaigoje ir jai priklausančioje bazėje trenerių baliai vyksta :)  
to: Sudeikienesfar 2019-04-04 18:12:25 2019-04-04 21:29:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
bent jau man atrodo nu nesu daužtas . nu bet čia įdomiai atrodo, rašot,kad ,,treneris važiuoja su savo vaikais į stovyklą ir dar jis turi imti kažkokių degradų vaikus?'' nu tai kad indreliūnas viena sportininkę beturi, gal nelabai ir beišeitų jam išvažiuoti į tą stovyklą, todėl ir turi imti ,, degradų'' vaikus . nu bet gal tie vaikai- R. Ališauskaitė, K.Jankauskaitė, E.Žiuperkaitė nėra degradų vaikai. Ar tuos vaikus jau taip nuvertino indreliūnas? ar visur kur važiuoja Indreliūnas turi su savimi tampytis visų alkoholikų vaikus, nes patys tingi kažkur išvažiuoti? o kas tie alkoholikų vakai nelabai suprantu tokio    ATSAKYTI
Sudeikienesfanas 2019-04-04 23:47:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Bet tu pata priestarauji sau: Neturi vaiku vaiku tidel turi imti kitu treneriu vaikus, bet tie trenerei vaiku neduoda :D tai kaip jis isvaziavo? :D stovyklai pinigus dave sporto mokyklos, bet jis turejo vestis rinktines panas :D kodel jis jas turejo vesti? :D p.s degradais as laikau tuos kurie i treko varzybas Panevezyje atvaziuoja isvakarese ne todel, kad vaikai pasitreniruotu, o todel, kad su Mitunevicium taurele bazei padaryt galetu :) tie kurie turi savo asmeninius alkotesterius, nes varzybu ryta neprasipute bijo sestis uz auto vairo, kad nepapultu ;)  
to: Šudeikienesfanas 2019-04-03 18:09:14 2019-04-04 12:23:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Nu ir kas ,kad stovykla buvo sporto mokyklų apmokėtos? Kai ,, kiti treneriai savo sportininkių neleido kartu su tokiu rinktinės treneriu vykti į sporto stovyklą Ispaniją" , tai kažkas tokiam nevykeliui turi apmokėti jo stovyklos išlaidas. Tam komentatoriui Šudeikienesfanas 2019-04-03 18:09:14 smegenyse net mažiausių rovelių nėra, nes, ko gero, nežino net rinktinės sudėties ir kokiu tikslu išvažiavo V.Indreliūūūūūnas. :)    ATSAKYTI
Sudeikienesfanas 2019-04-04 18:12:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Bet tai kai tu dauštas esi :D treneris važiuoja su savo vaikais į stovyklą ir dar jis turi imti kažkokių degradų vaikus? :D "kiti treneriai savo sportininkių neleido kartu su tokiu rinktinės treneriu vykti į sporto stovyklą Ispaniją" kam imti rinktinės vaikus jei stovykla ne rinktinės? :D tu jauti skirtumą tarp elementarios sportininkų stovyklos ir rinktinės? :D ar visur kur važiuoja Indreliūnas turi su savimi tampytis visų alkoholikų vaikus, nes patys tingi kažkur išvažiuoti? :D  
to: Dundukei 2019-04-02 11:12:46 2019-04-03 10:53:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
O kur yra rašoma apie tai ,kad ,, Sargūno ir Ozo gimnazijos rengia treniruočių stivyklą rinktinei? :D '' Pas šį komentatorių nėra net menkiausio mąstymo. :)    ATSAKYTI
Šudeikienesfanas 2019-04-03 18:09:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Čia tam "įpač protingam" kuris skaityti komentarų net nemoka :D "Nors pas trenerį V.Indreliūną liko treneiruotis tik viena sportininkė, o kiti treneriai savo sportininkių neleido kartu su tokiu rinktinės treneriu vykti į sporto stovyklą Ispaniją". Kiek galima matyti viešoje erdvėje stovykla buvo ne rinktinės o sporto mokyklų apmokėtos :) Prieš vaidindamas protingu, pamastyk ;)  
Daiva 2019-04-01 23:02:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Visada maniau ir manysiu ,kad DSK ,,Fortūna'' treneriai V.Indreliūnas ir V.Breivienė negali dirbti su vaikais, jaunimu, nes tokių ,,pedagogų'' Lietuvos švietimo sistemoje dar neteko sutikti. Tegul pas tuos du trenerius likę du sportininkai užima pačias aukščiausias vietas įvairiose dviračių sporto varžybose , tegu jų sportinė karjera klostosi kuo puikiausiai, bet man vistiek treneriai V.Indreliūnas ir V.Breivienė buvo, yra ir bus patys blogiausi treneriai Lietuvoje. Savo vaikams šių trenerių paslaugų atsisakėme ne dėl rezultatų, o dėl jų elgesio su vaikais ir trenerių asmeninių charakterio savybių. Ar gali protingi treneriai viešoje erdvėje rašyti apie buvusius ir esamus ugdynius, jų tėvus, jų šeimų gyvenimą? Manau, kad treneriai turėdami nors šiek tiek padorumo ir protingumo, viešoje erdvėje tikrai nerašys absoliučias nesąmones apie ,,sugerovus'', ,,sugulovus'' ir visaip rašyti apie kitus trenerius? Ir ką iš tokių trenerių V.Indreliūno ir V.Breivienės gali mokintis jaunimas? Galima manyti, kad kiti tėvai šių trenerių paslaugų atsisakė ne dėl (ne)pasiektų rezultatų, o dėl trenerių elgesio su vaikais ir kt. Ar gali jaunių merginų rinktinės treneris kurstyti nesantaiką rinktinėje, žeminti kitus asmenis? Būtent, už tokį rinktinės jaunių merginų rinktinės trenerį balsavo net 7 LDSF Vykdomojo komiteto nariai. Nors pas trenerį V.Indreliūną liko treneiruotis tik viena sportininkė, o kiti treneriai savo sportininkių neleido kartu su tokiu rinktinės treneriu vykti į sporto stovyklą Ispaniją ir dalyvauti varžybose, tačiau 7 LDSF Vykdomojo komiteto nariams ant visko nusišvilpti. Gražių ir įspūdingų pergalių Lietuvos dviratininkams ir dviratininkėms!
   ATSAKYTI
Dundukei 2019-04-02 11:12:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Nuo kada Sargūno ir Ozo gimnazijos rengia treniruočių stivyklą rinktinei? :D  
Sportininkas 2019-03-31 22:23:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nu kaip čia tyli tutkus su šideikiene, nieko nekomentuoja kaip varžybas pravažiavo jaunių vaikinų rinktinė vokietijoje. Jiems 52 vieta tikriausiai labai aukšta nes čia gi vaikinų rinktinė jų drabstyti purvais ir juodinti negalima. Tada tikriausiai labai aukštą ir gerą 79 vietą pasaulio taurėje užėmė ir patinsko dukra kuri nuo nugalėtojos atsiliko 2.53 min. Bet šideikiene tutkus patinskas tyli tikriausiai džiaugiasi laimėjimais.   ATSAKYTI
Kestučiui 2019-03-30 14:57:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
O patinskas ilgai tylėjęs prabilo. Jau atsėdėjai parų už skolas. Besedėdamas naujų žodžių išmokai stilius metodika. O mes kurie su tavim sportavom žinom kas tu per žmogus. Kaip buvai melagis aferistas vagis, toks ir likai.   ATSAKYTI
Kestuciui 2019-03-30 14:52:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
O patinskas prabilo ilgai tylėjęs, gal parų vėl sėdėjai už skolas? Kameroj besėdėdamas sužinojai naujų žodžių stilius metodika. Jo tavo metodika kas su tavim sportavom žinom. Vagis aferistas buvai tada toks ir likai.   ATSAKYTI
netavo 2019-04-01 00:28:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Koks tavo sušiktas reikalas? tu nesigilink išvis žiūrėk kaip pats(ti) gyveni... kad pats(ti) netyčia neatsisėstum kur nereikia...   
Daiva 2019-03-28 16:59:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Kovo 20 dieną LDSF svetainėje buvo paskelbta, kad kovo 29 d. įvyks suvažiavimas, t.y. skelbimą į Federacijos svetainę įdėjo likus 8 dienom iki suvažiavimo. Rytoj įvyks suvažiavimas,bet LDSF svetainėje nėra paskelbta net darbotvarkės. Sodų bendrijos ir tos organizuodamos susirinkimus skelbia susirinkimų darbotvarkes, bet LDSF direktorė R.Ališauskienė, baigusi moters lyderystės kursus nesuvokia, kad etikos ir moralės principams tikrai nepakenks jei suvažiavimo darbotvarkę nors prieš tris dienas iki suvažiavimo būtų paskelbta LDSF svetainėje. Direktorė R.Ališauskienė turėtų suvokti ,kad tai nėra jos UAB-as ar individuali įmonė, ką noriu skelbiu, ko nenoriu neskelbiu, noriu atsiliepiu/noriu neatsiliepiu į telefono skambučius.
Pagal LDSF Įstatus, LDSF Vykdomąjį komitetą turi sudaryti 11 narių. Šiuo metu yra tik 10 narių ir yra laisva viceprezidento vieta ,tad suvažiavimas yra ta vieta kur galima iš(si)rinkti dar vieną VK narį. Ir tai jau yra ne vieni metai, kai LDSF savo veiklą vykdo su 10 narių,t.y neturėdami nustatyto narių skaičiaus,kuris yra nurodytas LDSF Įstatuose.
Įstatų 4.4 papunktis nurodo, kad Federacijos narių suvažiavimas gali atšaukti bet kurį Federacijos narį nepasibaigus jo kadencijai, jeigu to raštiškai prašo ne mažiau kaip 1/2 Federacijos narių nurodančių tokio atšaukimo svarbius motyvus(nelanko posėdžių, nedalyvauja Federacijos, visuomeninėje veikloje šiurkščiai nusižengia etikos ir moralės principams).
Įstatų 4.3.2.4 papunktis nurodo, Federacijos viceprezidentą ir tris Federacijos vykdomojo komiteto narius , kurios raštu likus ne mažiau 20 dienų iki ataskaitinio rinkiminio suvažiavimo pasiūlo 1/5 federacijos narių. Prie tokio siūlymo turi būti pridedami kandidato (-ų) raštiškas sutikimas būti renkamu ir kandidato gyvenimo aprašymas, kurie skelbiami Federacijos interneto tinklalapyje ne mažiau nei 20 dienų iki ataskaitinio rinkiminio suvažiavimo.
Kaip matyti, kandidatą gali pasiūlyti 1/5 Federacijos narių likus 20 dienų iki LDSF suvažiavimo. Bet kaip tai padaryti , jei skelbimas apie įvyksiantį suvažiavimą paskelbiamas likus 8 dienoms iki suvažiavimo.   ATSAKYTI
Šideikienei 2019-03-28 20:54:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Šideikiene nebežinai kaip nertis iš kailio. Savo debiliškus komentarus vienodus dedi feisbuke ir tv3? Tai ka kita žiniasklaida nesveikos bobos neisileidžia? Taigi pas Tutku feisbuke dar parašyk, pas Mitunevičių savo sugulovą. Nes žinok dabar dar maža auditorija skaito. Ar nenori kad daugiau žmonių sužinotų kad debilė esi? Labai pergyveni kad vėlai paskelbė apie suvažiavimo datą, tai gal norėjai savo kandidatūra į viceprezidento postą psiūlyti? Žinok debilų nieks nepriima.  
Kas nešokinės! Radau. 2019-03-28 08:43:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
https://www.google.com/search?q=cisco+kid+grupe&rlz=1C1GCEA_enLT832LT832&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi3tpusq4bgAhUJhaYKHUO4B5QQ

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.delfi.lt%2Fveidai%2Fmuzika%2Fcisco-kid-lietuvoje-nuogos-krutys-ir-provokuojantys-zodziai.d%3Fid%3D1332811%26fbclid%3DIwAR2XrrNWfJNA0_4W8rontGnfVpxk92xW_VS0KHBduGa6puns6zLC6JH-uP8&h=AT36tntJnPqUGm2QkIr26IZI4X3UmIU_fbzzbrQKMajuZRPH4quFiUlQXu2yzGwrTArvqDiiKuM3e5eQwP0BvEf8sZ5EgzQnPgHKWbTVBxLp4K9yoa8XM5wWloc0UNtJMCe9   ATSAKYTI
Daiva 2019-03-27 15:59:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
Per paskutinius LDSF prezidento rinkimus R.Bakutis gyrėsi, kad dirbant Olimpiniame komitete viceprezidentu, jam buvo patikėta finansų ir ekonomikos viceprezidento pareigos, visi keistai žiūrejo, nes buvo nepriklausomas nuo federacijos, įnešė daug skaidrumo , daug šviesos, aiškumo. Neseniai LDSF prezidentas R.Bakutis viešai pareiškė, kad Lietuvos dviračių sporto federacija netoleruoja jokių moralės ir etikos normos pažeidimų sporte. Manau, kad tai ką sako prezidentas R.Bakutis labai skiriasi nuo jo realių darbų, t.y. tokia persona, kuri vieną sako, o kitą daro. Tokiomis prezidento R.Bakučio kalbomis gali žavėtis tik pats prezidentas ir puikuotis pats prieš save - koks aš ,,protingas'' ir kaip aš ,,gražiai kalbu''. Tai kodėl R.Bakutis į LDSF veiklą negali įnešti daugiau skaidrumo, šviesos ir aiškumo, taip kaip dirba Olimpiniame komitete viceprezidentu? Koks čia skaidrumas ir aiškumas, jei LDSF,,galvos'' nepateikia informacijos apie jaunių merginų rinktinę ir suspenduotą rinktinės trenerį V.Indreliūną? Tai nuo ko yra priklausomas prezidentas R.Bakutis, jei dabar Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF), paprašyta pakomentuoti susidarusią situaciją sako, kad to padaryti negali. Jeigu R.Ališauskienė savo namuose neatsilieptų į telefonų skambučius tai nieko tokio, bet kai vykdydama LDSF direktorės pareigas neatsiliepia į skambučius, tai LDSF nariai turėtų spręsti klausimą dėl jos tinkamumo toliau vykdyti pareigas. O gal ta LDSF boba tiesiog yra per daug susireikšminusi?
Prezidentas R.Bakutis išlekia į Romą, o į pateiktus klausimus patikėta atsakyti moteriškei padariusiai stulbinančią karjerą, kuri ne taip seniai nusimetė ,,Impulso'' baseino prižiūrėtojos statusą ir atsisėdo į generalinės direktorės kėdę. Kadangi, ši darbo vieta ne konkursinė tai žinių ir mąstymo patikros nebuvo, o užteko tik 1 asmens, kuris R.Ališauskienei pasiūlė užimti tą darbo vietą.
2019m. jaunių merginų rinktinės treneris V.Indreliūnas išvyko į rinktinės treniruočių stovyklą su viena savo ugdytine,kuri priklauso ir rinktinei bei G.Ališauskaite, kuri į rinktinę papuolė tik todėl ,kad jos mama R. Aliauškienė dirba LDSF generaline direktore. Jeigu mama vis dar būtų plovusi ,,Impulso'' baseiną tai dukrytė su užimta 11 vieta Lietuvos čempionate į jaunių rinktinę tikrai nebūtų pakliuvusi.
Kai metai iš metų , trenerio V.Indreliūno treniravimo paslaugų atsisako sportininkai,kai tėvai rašo skundus ir reiškia nepasitenkinimą šio trenerio darbu, kai pas tą trenerį lieka tik viena ugdytinė, tai protingai mąstantys Treneriai ir kiti asmenys pradeda galvoti ar toks treneris yra tinkamas darbui su jaunių merginų rinktinę. Todėl protingai mąstantys Treneriai du kartus visuotiniame susirinkime išreiškė nepasitikėjimą treneriu V.Indreliūnu ir nusprendė, kad šis treneris yra netinkamas darbui su jaunių rinktine. O V.Indreliūnas ,kaip mąstė taip ir sakė ,kad grįš su trenksmu. Tai taip ir padarė. Na ir atsitiko taip, kad V.Indreliūnas rado net septynias LDSF ,,galvas'' panašias į jo (V.Indreliūno) paties galvą, tai R.Bakučio, K.Stakėno, E. Čivilio, V.Lopetos, B.Pliavgos, D.Vileniškio ir R.Ališauskienės, kurie išreiškė didelį norą, kad V.Indreliūnas toliau dirbtų kaip dirbęs. Ir kas gali paneigti,kad V.Indreliūnas negrįžo su trenksmu. Apie V.Indreliūno sugrįžimą su trenksmu,apie LDSF,,galvas'' ir jų priimamus sprendimus dviračių sporto gerbėjams aiškiai ir gražiai, kas kart vis pateikia tv3. žurnalistas M.Laurinaitis.
Vos nepamiršau paminėti apie tai ,kad pasak direktorės R.Ališauskienės, Lietuvos dviračių sporto federacijai rūpi trenerių nuomonė. LDSF ,,galvoms'' ypatingai rūpi Moterų rinktinės trenerio V.Konovalovo, kuris ko gero, jau seniai nebetreniruoja tos rinktinės, bet vis dar LDSF ,,galvų'' vadinamas Moterų rinktinės treneriu. LDSF ,,galvoms'' dar rūpi V.Indreliūno bendražygės ir jo kolegės, be trenerio diplomo dirbančios V.Breivienės nuomonė. R.Ališauskienė viešai įvardijo ,kad pasikeitus aplinkybėms balsavo už V. Indreliūną. Aplinkybės iš tiesų pasikeitė, nes kai buvo tvirtinama jaunių rinktinė ,kurią sudarė VK sprendimu suspenduotas treneris V.Indreliūnas, tai į Vykdomojo komiteto posėdį atvyko dalyvauti ir pats dviračių sporto bosas, DSK ,,Fortūna'' prezidentas V.Konovalovas, ne kartą drausminėmis nuobaudomis baustas PKKSC direktorius S.Raziūnas ir trenerės diplomo neturinti V.Breivienė. Be trenerės diplomo Panevėžio kūno kultūros ir sporto centre dirbanti darbuotoja V.Breivienė į treniruočių stovyklą Ispaniją išvyko tik su vienu ugdytiniu.
„Trofeo da Moreno – Piccolo Trofeo Alfredo Binda“ lenktynėse dalyvavo ir Lietuvos rinktinę atstovavo Erika Žiuperkaitė ir Kristina Jankauskaitė. Šių dviejų sportininkių į jaunių merginų rinktinę suspenduotas treneris V.Indreliūnas nebuvo įtraukęs, bet jos atstovavo Lietuvą. Vėliau įvykusiose LDSF Vykdomojo komiteto posėdžiuose nebuvo svarstomas klausimas dėl šių dviejų sportininkių įtraukimo į rinktinės sudėtį ir VK nariai nėra priėmė jokio sprendimo dėl rinktinės sudėties keitimo ar papildymo. Na nebent R.Ališauskienė, vėl asmeniškai per savo supratimo prizmę padarys atitinkamą paaiškinimą prie posėdžio protokolo. Kai reikia V.Indreliūno ir V.Breivienės ugdytiniams didesnių meistriškumo pakopų tai direktorė R.Ališauskienė ir LDSF varžybų kalendorių papildo, kai reikia daugiau ,,aiškumo ir skaidrumo'' dėl suspenduoto trenerio V.Indreliūno veikimo tai po savaitės ar daugiau R.Ališauskienė papildo ir įvykusio VK posėdžio protokolą tokiu paaiškinimu: „įsigalioja, patvirtinus rinktinės trenerį VK 2019.01.31''. Ar begali būti durnesnis paaiškinimas pagal tai kas (į)vyko ir kaip suspenduotas treneris V.Indreliūnas sudarė jaunių merginų rinktinę ? Kokia ateitis laukia šio sporto, jei viskas paremta sukčiavimu?   ATSAKYTI
Jurga 2019-03-27 09:40:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Graudu kaip žmonės, stumia ant žmogaus būdami anonime, ir negalintis išreikšti, tai su savo vardu ir pavarde. Žemas lygis... I akis visi F. Van Mechelenui sakot kitaip, o anonime dar kitaip...   ATSAKYTI
Kestutis 2019-03-30 09:35:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
O cia ne anonimas visi zino kas raso tik jie bailiai kaip multfilme Mauglis o mes i siaure dumsim Vitaija Breiviene jos stilius metodika smeisti o gal kas nors issigas jie praeitim toleruoja o ne dabartim.Visi sneka kad priwjom liepto gala kazka reikia keisti   
netavo reikalas 2019-03-26 18:46:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-17
Čia ėjo kalba išvis ne apie tai kad ten Mechelenas žiema tik buna lietuvoj, o ėjo kalba išvis apie visa federacija kokia ji apsišikus yra...    ATSAKYTI
Šaunuolis 2019-03-26 18:04:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-17
Šaunuolis korespondentas!!! Vienintelis kuris parašė visa tiesa,kas vyksta dviračiu federac. O putojasi tie ,kuriems teisybė akis bado!   ATSAKYTI
Šaunuoliui 2019-03-26 20:29:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Jo kai gauni tokias babkes gali rašyti užsakuomuosius straipsnius ir juodyti žmones. Prie ko federacija jeigu treneriai nenori važinėti po varžybas. Juk ne federacijoje trenetiai įdarbinti o visi dirba sporto centruose sporto mokyklose ir patikėkit tikrai ne grašius gauna. Vienas vilniaus treneris yra pasakęs, kad neverta važiuot į stovyklas jei nelieka 3000, tada buvo litai, o tas trenetis kurį visur labai giria šideikienė. O federacija kai pradėjo įvesti tvarką todėl ir sukilo kurie niekur nenori važiuoti bet nori turėti pinigų. Ir tai akivaizdu.  
Žinau 2019-03-26 12:14:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-17
kad be klubo kuriame yra skalbimo mašina čia neapseita... t.y. trenerio Mechelen juodinimo, nes jiems patiems iš rankų slysta skalbimas :)   ATSAKYTI
Mechelenui 2019-03-26 11:31:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-15
Norisi teisingo atsakymo išgirsti iš Mechelen jeigu Lietuvą vadina Afrika tai kodėl 2017 m jaunimo Europos olimpiniame festivalyje dukra Glorija dalyvavo Lietuvos rinktinės sudėtyje o ne gynė Belgijos rinktinę? Atsakymas toks kad nepapuolė i Belgijos rinktinę. Jeigu tokia gera sportininkė kodėl taip prastai sudalyvavo i kitos merginos pasirodė žymiai geriau. Kas stebėjo festivalio tiesioginę transliaciją matė kaip Glorija važiavo, ir nereikia tėvui kurti pasakų. Jeigu Mechelen toks geras treneris kodėl belgų federacija neleidžia jam treniruoti rinktinės. Taip Mechelen Lietuvą prilygimo Afrikai todėl toks treneris kaip Mechelen ir galėtų būti rinktinės treneriu. Dar kyla vienas klausimas jeigu tokia bloga Lietuva tai kodėl 2019 m vykstančiame jaunimo Europos olimpiniame festivalyje sūnus neatstovauja belgijos rinktinės o vėl renkasi lietuvos rinktinę ir dalyvauja atranmoje į lietuvos rinktinę. Atsakymas paprastas į belgijos rinktinę sunkiai patektų todėl pasirenka kaip Mechelen pavadino Afrikos šalį.   ATSAKYTI
Arūnas 2019-03-28 22:00:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Todėl, kad su vaikais čia elgiamasi kaip Afrikoj, arba kaip Sibire.   
Sudeikienes "fanas" 2019-03-26 10:56:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-15
Manau jei Laurinaitis butu uzdaves nors viena klausima is savo surudijusios galvos o ne padares copy-paste nuo Sudeikienes fb sienos, tai ir atsakymai butu buve kitokie :D    ATSAKYTI
Diana 2019-03-26 10:34:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Labai jau idomiai Mechelen dėsto savo mintis straipsnyje. Akivaizdžiai matosi kad straipsnis užsakytas. Kodėl jis nesako tiesos. Tiesa yra tokia kad Mechelen lietuvoje būna tik trumpai žiemos metu o ne taip kaip rašo kad didžiaja dali praleidžia lietuvoje, čia tikras melas. Kodėl meluoja kad rūpinosi rinktine kad galėtu startuoti pasaulio taurėse ir tai kad dokumentus ruošė sausio mėn. Taip komentuodamas turėji žinoti kad visos pirmos keturios pasaulio taurės turėjo būti jau patvirtintos iki 2018 m gruodžio 25 d. Lietuvos rinktinė ir buvo užregistruota i visas taures iki nustatytų terminų. Lietuviai kurie gyvendavo pas Mechelen visi mokėjo jam už nakvynę nei vienas nebuvo apgyvendintas nemokamai, taip pat ir latviai. Laikui bėgant latviai suprato kas per žmogus Mechelen ir paskutinius metus su juo nutraukė ryšius. Tai tegul sako tiesą o ne skleidžia melą. Daug galima apie tuos žmones pasakyti. Bet deja kada Tutkus užsako straipsnius ir sumoka autoriui kiti gali sakyti ištikrųjų kaip yra ,net su pateiktais įrodymais , vistiek jų niekas nenorės girdėti ir apie tai niekas nerašys. O žmonės tikrai daug sužinotu apie šį belgą.   ATSAKYTI
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Šimtmečių radybos Vilniuje – paaiškėjo ir pikantiškos detalės
DABAR RODOMA
Šimtmečių radybos Vilniuje – paaiškėjo ir pikantiškos detalės
DABAR RODOMA
Valdas Adamkus žmonėms siunčia svarbią žinią
DABAR RODOMA
Naujausi kandidatų į prezidentus reitingai: užvirė žūtbūtinė kova
DABAR RODOMA
LFF burtų traukimas virto sensacija: aistras kurstė pusnuogė mergina
DABAR RODOMA
Šiurpus momentas: Lekavičius aikštę paliko kraujuojančiu veidu
DABAR RODOMA
Kaimynai ir pareigūnai prabilo apie „Iki" užpuoliką
DABAR RODOMA
Greitas ir lengvas velykinis desertas: pavyks kiekvienam
DABAR RODOMA
Viskas, ką reikia žinoti apie velykines gėlių kompozicijas
DABAR RODOMA
Sausas ir šaltas oras trukdo pradėti sėją
DABAR RODOMA
Šaro techninė Stambule. Ar „Žalgirio“ strategas pasikarščiavo be reikalo?
REKLAMA
Mickas Schumacheris (nuotr. SCANPIX)
Prieš tris savaites šių metų Formulės-1 bolidą išbandęs Mickas Schumacheris gerbėjams suteikė vilčių, kad vokietį vieną dieną išvysime ir greičiausiose pasaulio lenktynėse. ...
Amiras Khanas (nuotr. SCANPIX)
Legendinėje Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje naktį iš šeštadienio į sekmadienį vyko profesionalų bokso kovos. Pagrindinėje vakaro dvikovoje Terence‘as Crawfordas ...
Simas Bertašius (nuotr. asm. archyvo)
Jei mokytis, tai tą daryti iš geriausiųjų. Europos lengvosios atletikos čempionato finalininkas Simas Bertašius vasaros sezonui ruošėsi pajėgiausių planetos bėgikų tėvynėje – ...
Conoras McGregoras (nuotr. facebook.com)
Kovinio sporto žvaigždė Conoras McGregoras trumpam sugrįžo į vietą, kurioje pradėjo savo sportininko karjerą – „Crumlin Boxing“ klubą. Čia 30-metis airis netgi sudalyvavo ...
M.Žaromskis (nuotr. LBF.lt.)
„Žvaigždė? Aš? Nesąmonė. Tai trukdo sportininkui, – atvirai sako kovotojas Marius Žaromskis. – Bent jau man dėmesys visada trukdydavo. Lietuvoje pastebėjau, kad mane irgi ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų