Nacionalinėje krepšinio asociacijoje nesėkmę patyrę Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (44-27) klubas.

Indianapolio ekipa svečiuose 98:106 (31:28, 17:27, 24:33, 26:18) pralaimėjo Portlando „Trail Blazers“ (43/27) krepšininkams.

Pralaimėjusiems lietuvis per 26 minutes pelnė 7 taškus (3/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, bet po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

D. Saboniui esant aikštelėje Portlando komanda įmetė 10 taškų daugiau nei varžovai. Tai pats blogiausias rezultatas „Pacers“ klube.

Paskutiniojo kėlinio pradžioje komandas vienu metu skyrė 21 taškas, tačiau per likusį laiką „Pacers“ pavyko gerokai apkarpyti deficitą.

„Pacers“: Mylesas Turneris 28 (10 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 15, Wesley Matthewsas ir Dougas McDermottas po 14, Darrenas Collisonas ir Tyreke‘as Evansas po 9.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 30 (15 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 18 (11 atk. kam.), Al-Farouq Aminu 16, Rodney Hoodas ir Sethas Curry po 11, Maurice‘as Harklessas 10, Enesas Kanteris 6.