Reto scenarijaus pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Fynikso „Suns“ klubas. Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje nugalėtojas paaiškėjo tik po kuriozinio ir itin apmaudaus Naujojo Orleano „Pelicans“ trenerio veiksmo.

Fynikso klubas išvykoje Naujojo Orleano komandą įveikė 138:136 (34:31, 32:29, 23:25, 33:37, 16:14).

„Pelicans“ šioje akistatoje pergalę iškovoti galėjo du kartus, tačiau to padaryti nepavyko nė sykio. Besibaigiant pagrindiniam rungtynių laikui svečiai pataikė dvitaškį ir išplėšė pratesimą.

Per pridėtą laiką vėl priekyje buvę Naujojo Orleano krepšininkai dar kartą praleido apmaudžius taškus, kai Joshas Jackonas smeigė tritaškį ir rezultatas tapo lygus (136:136).

Tuomet „Pelicans“ treneris Alvinas Gentry suskubo prašyti minutės pertraukėlės. Strategas ją ir užsakė, tačiau, kaip paaiškėjo vėliau, jos jau nebeturėjo.

Už išnaudotas minutės pertraukėlės ir dar vieną bandymą treneriui buvo skirta techninė pražanga, o tuo pasinaudoję „Suns“ išplėšė pergalę.

„Suns“: Devinas Bookeris 40, Kelly Oubre 32, Joshas Jacksonas 19, Draganas Benderis 13, Mikalas Bridgesas 12, De‘Anthony Meltonas 6.

„Pelicans“: Juliusas Randle‘as 21, Dariusas Milleris ir Elfridas Paytonas po 16, Anthony Davisas (11 atk. kam.) ir Jahlilas Okaforas po 15, Frankas Jacksonas 14, Ianas Clarkas 11, Cheickas Diallo (10 atk. kam.) ir Kenrichas Williamsas po 10.