Anglijos Premier lygoje šeštadienio popietę prasidėjo 31-asis turas. Trejose rungtynėse krito 14 įvarčių, dramatiškas pergales paskutinėmis minutėmis iškovojo „Leicester City“ ir Londono „West Ham“ klubai.

Lesterio klubas išvykoje 2:1 įveikė „Burnley“. Dešimtyje 86 minutes rungtyniavę svečiai dar pirmąjame kėlinyje išsiveržė į priekį, tačiau iki ilgosios pertraukos „Burnley“ rezultatą spėjo išlyginti.

Antroje rungtynių pusėje dvikovos ritmą kontroliavo šeimininkai, tačiau rimtesnių progų sukurti nepavyko.

Tuo pasinaudoję ir lygų rezultatą iki pat rungtynių pabaigos išlaikę „Leicester City“ savo sirgaliams sukūrė tikrą šventė, kuomet 90-ą minutę pergalingą įvartį pelnė komandos kapitonas Wesas Morganas.

Pirmą svečių įvartį pelnė Jamesas Maddisonas, šeimininkų gretose pasižymėjo Dwightas McNeilas. Raudona kortele ketvirtą minutę buvo nubaustas Harry Maguire'as.

Londono „West Ham“ 4:3 palaužė ilgą laiką pirmavusią lygos autsaiderę, „Huddersfield“ komandą.

Po pirmojo londoniečiai atsilikinėjo 1:2, antrojo kėlinio viduryje rezultatas tapo ir 1:3, tačiau rungtynių pabaigoje šeimininkai sukūrė tikrą spektaklį ir nemenką stebuklą.

Iki 75-os minutės dviem įvarčiais atsilikinėjęs Londono klubas galiausiai pelnė tris įvarčius per 15 minučių ir triumfavo 4:3.

Du įvarčius pelnė Chicarito, po kartą pasižymėjo Markas Noble'as ir Angelo Ogbonna.

Svečių gretose du įvarčius pelnė Karlanas Ahearne'as-Grantas, kartą pasižymėjo Juninho Bacuna.