Domantas Sabonis parodė, kad spėjo atsigauti po čiurnos traumos ir Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) varė į neviltį savo buvusią komandą ir atvedė Indianos „Pacers“ (44-25) į pergalę.

„Pacers“ antroje rungtynių pusėje panaikino 19 taškų deficitą ir namie 108:106 (22:29, 28:34, 31:25, 27:18) įveikė Oklahomos „Thunder“ (42-27).

D.Sabonis vos per 28 minutes surinko beveik ketvirtadalį visų ekipos taškų – 26 (7/12 dvit., 12/13 baud. met.), taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo tik trečiosios centro rungtynės po čiurnos traumos.

„Pacers“ pergalę atnešė Wesley Matthewsas, kuris likus žaisti 1,8 sekundės pakartojo netaiklų Bojano Bogdanovičiaus metimą. Po minutės pertraukėlės Russellas Westbrookas paleido netaiklų metimą, o „Pacers“ galėjo švęsti pergalę.

Be lietuvio „Pacers“ ekipoje išsiskyrė 23 taškus surinkęs B.Bogdanovičius, 17 pridėjo Darrenas Collisonas, 16 W.Matthewsas.

„Thunder“ ekipai Paulas George’as pelnė 36 taškus (6/11 trit.), o R.Westbrookas surinko trigubą dublį - 19 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

P.George’as buvo nušvilptas vietinės publikos. Būtent jį „Pacers“ iškeitė beveik prieš dvejus metus, gaudami D.Sabonį ir Victorą Oladipo.