Ketvirtadienį Eurolygoje sužaistos penkerios 26-ojo turo rungtynės.

Svarbią pergalę iškovojęs Milano „Olimpia“ (14-12) klubas namuose 66:57 (19:10, 4:13, 26:16, 17:18) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ (13/13).

Po šios pergalės dizaineriai pakilo į šeštąją turnyro lentelės vietą.

Graikų klubas išlieka aštuntas ir Kauno „Žalgirį“ lenkia dvejomis pergalėmis.

Būtent aštuntoji vieta yra paskutinė pozicija, kuri atveria kelia į Eurolygos atkrintamąsias varžybas.

Nugalėtojus į priekį vedęs Mike‘as Jamesas per 34 minutes įmetė 27 taškus (4/9 dvit., 4/9 trit., 7/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

Jo komandos draugas Mindaugas Kuzminskas per 8 minutes prametė dvitaškį, atkovojo kamuolį, sykį prasižengė, bei surinko neigiamą naudingumo balą.

Antrajame kėlinyje „Olympiacos“ simbolis Vassilis Spanoulis patyrė kojos traumą, bei ant parketo nesugrįžo.

„Olimpia“: Mike’as Jamesas 27, Vladimiras Micovas 13, Nemanja Nedovičius 7, Jamesas Nunnally ir Kalebas Tarčewskis (10 atk. kam.) – po 6.

„Olympiacos“: Nikola Milutinovas 13 (9 atk. kam.), Nigelas Williamsas-Gossas 11, Aleksandras Vezenkovas 10, Briante’as Weberis 8.