Skaudžia nesėkmę 25 taškų skirtumu Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė buvęs Jono Valančiūno Toronto „Raptors“ klubas. Lietuvį komandoje pakeitęs ispanas Marcas Gasolis pataikė vos kartą ir rungtyniavo itin blankiai, o trečiajame kėlinyje arenoje vyko muštynės.

„Raptors“ išvykoje 101:126 (24:25, 31:34, 22:32, 24:35) krito prieš Klyvlendo „Cavaliers“.

Rungtynių kontrolę Kanados klubas pametė antroje rungtynių pusėje, kai abu kėlinius pralaimėjo dviženkliu skirtumu.

Pralaimėjimas prieš „Cavaliers“ buvo 20-asis pralaimėjimas šiame sezone. Savo ruožtu Klyvlendo klubas iškovojo 17-ąją pergalę.

Klyvlendo klubas užima prieš paskutinę vietą Rytų konferencijoje.

M. Gasolis ant parketo praleido 22 minutes ir per šį laiką pelnė 2 taškus, pataikė vieną iš šešių dvitaškių, prametė abu tritaškius ir vieną baudos metimą.

Kartu ispanas atliko du rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Serge'as Ibaka ir Marquesas Chrissas įsivėlė į muštynes.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 28, Cedi Osmanas 19, Ante Žižičius 17, Kevinas Love’as 16 (18 atk. kam.), Jordanas Calrksonas 14, Brandonas Knightas 12.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 25 (9 atk. kam.), Pascalis Siakamas 15, Kyle’as Lowry 14.