Kyrie Irvingas ir LeBronas Jamesas surengė puikius pasirodymus, o pergale „Staples Center“ arenoje džiaugėsi svečiai iš Bostono.

„Celtics“ (41-26) Los Andžele 120:107 (25:24, 32:23, 36:29, 27:31) įveikė vietos „Lakers“ (30-36).

Nugalėtojams 30 taškų (7/10 dvit., 5/8 trit., 1/1 baud.) pelnė Kyrie Irvingas, po 16 Marcusas Morrisas ir Marcusas Smartas, 15 Gordonas Haywardas.

„Lakers“ gretose įprastai spindėjo LeBronas Jamesas – 30 taškų, 12 rezultatyvių perdavimų ir 10 atkovotų kamuolių. 22 taškus pridėjo Moritzas Wagneris, starto penkete pakeitęs Brandonas Ingramas. Šiam puolėjui dėl traumos sezonas jau baigtas.

Kitose rungtynėse įspūdingą pasirodymą surengė Minesotos „Timberwolves“ (31-35) centras Karlas-Anthony Townsas, bet vakaras jam baigėsi trauma. Jis kartu su Derricku Rose’u namie atvedė „vilkus“ į pergalę po pratęsimo 135:130 (28:39, 32:32, 35:28, 26:22, 14:9) prieš Vašingtono „Wizards“ (27-39).

K.Townsas į varžovų krepšį sukratė 40 taškų (11/16 dvit., 4/7 trit., 6/6 baud.) ir atkovojo 16 kamuolių. Tiesa, jis ketvirto kėlinio pabaigoje patyrė traumą ir buvo priverstas baigti pasirodymą. Lyderio vaidmenį perėmęs D.Rose’as pridėjo 29 taškus (13/21 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.).

„Wizards“ ekipai 36 taškus, 10 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvius perdavimus surinko Bradley Bealas.