Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį prasidėjo 29-asis turas. Pirmosiose dienos rungtynėse futbolo gerbėjai išvydo nepamirštamą reginį – Londono derbyje susigrūmė „Tottenham“ ir „Arsenal“ komandos, buvo skirti du 11 metrų baudiniai, taip pat iš aikštės išvarytas žaidėjas, tačiau nugalėtojo išsiaiškinti Anglijos grandams taip ir nepavyko.

Vemblio stadione vykusi dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).

Pirmojo kėlinio 16-ą minutę „Arsenal“ žvaigždė Aaronas Ramsey vienas surengė maždaug 50-ies metrų spurtą su kamuoliu, už savo nugaros paliko „Tottenham“ gynėją D. Sanchezą ir „paguldęs“ vartininką įrideno pirmąjį rungtynių įvartį.

A. Ramsey po šio sezono persikels į Turino „Juventus“, o tai reiškia, kad Velso rinktines žvaigždei tai buvo paskutinysis Šiaurės Londono derbis karjeroje.

Antrajame kėlinyje rungtynių kontrolę perėmė šeimininkai, tačiau realių progų pasižymėti „Tottenham“ taip ir nesukūrė.

Vis tik, 74-ą minutę rezultatas tapo lygus (1:1), kai nuošalėje buvusį Harry Kane'ą pargriovė svečių gynėjas S. Mustafi, o rungtynių teisėjas suskubo skirti 11 metrų baudinį. Jį netrukus realizavo pats H. Kane'as.

Besibaigiant pagrindiniam rungtynių laikui, 90-ą minutę, priešingoje aikštės pusėje buvo pargriautas Pierras-Emercikas Aubameyangas.

Teisėjas darkart parodė į 11 metrų baudinio žymą, tačiau pats gabonietis baudinio realizuoti nesugebėjo.

96-ą minutę emocijų nesutvardęs ir grubiai į varžovo koją sužaidęs „Arsenal“ saugas Lucasas Torreira iškart buvo išvarytas iš aikštės.

Po lygiųjų abi komandos išlieka tose pačiose turnyrinės lentelės vietose. „Tottenham“ su 61 taškais rikiuojasi 3-oje vietoje, „Arsenal“ su 57 taškais lieka 4-i.