Svarbią ir sudėtingą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Los Andželo „Lakers“ komanda, kuriai artimiausi mėnesiai bus itin atkaklūs dėl patekimo į lygos atkrintamųjų etapą.

Namuose rungtyniavę 125:119 (35:28, 28:29, 32:35, 30:27) palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“.

Los Andželo klubas pirmavo didžiąją susitikimo laiko dalį, tačiau toli nepabėgo. Ketvirtojo kėlinio metu pirmąkart komandas skyrė dviženklis šeimininkų pranšumas (104:92).

Vis tik, labiausiai patyrę „Pelicans“ krepšininkai likus pusantros minutės svečiuose kaip reikiant atkūrė intrigą ir priartėjo iki minimalaus deficito (118:117).

Tuomet, lemiamomis akimirkomis prabilo LeBronas Jamesas.  Jis pataikė dvitaškį, atliko rezultatyvų perdavimą ir tokiu būdu „karaliaus“ komanda užsitikrino svarbią pergalę.

Pats L. Jamesas rungtynių metu išmetė net 24 metimus. Tokių skaičių amerikietis nefiksavo nuo pat gruodžio 7-osios.

Viso jis pelnė 33 taškus ir tapo vienu iš dviejų rezultatyviausių dvikovos žaidėjų.

„Pelicans“: Juliusas Randle‘as 35 (6 atk. kam.), Anthony Davisas 22 (10/14 dvitaškių, 8 atk. kam.), Jrue Holiday‘us 19 (7 atk. kam., 10 rez. perd., 1/9 tritaškių), Frankas Jacksonas 15 (4 atk. kam.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 33 (6 atk. kam., 10 rez. perd., 4/9 tritaškių), Brandonas Ingramas 23 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Kyle‘as Kuzma 22 (5 atk. kam.), Reggie Bullockas 14 (5 atk. kam.).