Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) į pergalių kelią sugrįžo Indianos „Pacers“ su Domantu Saboniu priešakyje.

Indianapolio klubas namuose po permainingos kovos 126:111 (24:35, 34:36, 39:23, 29:17) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ (26/34) krepšininkus.

D. Sabonis aikštelėje praleido 28 minutes, pelnė 18 taškų (7/9 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Lietuviui tai buvo jau 23-iasis dvigubas dublis šiame sezone.

Antro kėlinio pabaigoje „Pelicans“ dar turėjo apčiuopiamą persvarą (51:71), tačiau jos išsaugoti nesugebėjo.

Naujojo Orleano komandos lyderis ir viena ryškiausių NBA žvaigždžių Anthony Davisas žaidė tik 20 minučių, pelnė 15 taškų ir sugriebė 8 kamuolius.

„Pacers“: Wesley Matthewsas 23 (6/11 trit.), Bojanas Bogdanovičius 20, Domantas Sabonis 18 (13 atk. kam.), Tyreke'as Evansas 17, Thaddeusas Youngas 16 (6/18 metimai), Darrenas Collisonas 10 (12 rez. perd.).

„Pelicans“: Cheickas Diallo 16 (18 atk. kam.), Elfridas Paytonas, Anthony Davisas (8 atk. kam.) ir Julius Randle'as – po 15, Jrue Holiday 14.