Eurolygoje ketvirtadienio vakarą prasidėjo 23-asis turas. Pirmosiose dvejose vakaro rungtynėse pergales šventė šeimininkai: Maskvos CSKA ir  Stambulo „Anadolu Efes”.

Maskviečiai namuose 107:85 be vargo susitvarė su Las Palmo „Gran Canaria”.

Namuose rungtyniavę CSKA krepšininkai apčiuopiamą persvarą įgavo dar antrajame kėlinyje, o iki ilgosios pertraukos skaičiavo dviženklį pranašumą.

Didelės intrigos antroje rungtynių pusėje ispanams atkurti nepavyko. Tai buvo net aštuntasis Las Palmo klubo pralaimėjimas iš eilės.

CSKA savo ruožtu laimi penktą susitikimą paeiliuj. Į pergalę rusų klubą vedė ispanas Sergio Rodriguezas, pelnęs 18 taškų.

CSKA: Sergio Rodriguezas 18 (3/4 tritaškių, 8 rez. perd.), Willas Clyburnas 17 (7 atk. kam.), Alecas Petersas 15 (3/4 tritaškių, 6 atk. kam.), Ivanas Ukhovas 12 (6/7 dvitaškių, 5 rez. perd.), Othello Hunteris 10 (4 atk. kam.).

„Gran Canaria“: Marcusas Erikssonas (3/5 tritaškių) ir Kimas Tillie (3/5 tritaškių) po 13, D.J.Strawberry 12, Xavieras Rabaseda 10.

Stambulo „Anadolu Efes” 75:76 namuose įveikė ir ketvirtą kartą iš eilės suklupti privertė Pirėjo „Olympiacos” klubą.

Šeimininkai pirmavo beveik visos dvikovos metu, o svečiai iš Graikijos net ir pačioje rungtynių pabaigoje nebesugebėjo grąžinti intrigos bei pakovoti dėl itin svarbios ir prinicpinės dvikovos.

Šios dvi komandos tarpusavyje rungtyniavo 38-ą kartą, o tai yra rekordas tarp visų Eurolygos komandų šiame amžiuje.

Mačui teisėjavo lietuvis Jurgis Laurinavičius.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 13, Adrienas Moermanas 12 (8 atk. kam.), Bryantas Dunstonas (5/7 dvitaškių) ir Shane‘as Larkinas (8 rez. perd., 7/7 baudų metimų) po 11, Vasilije Micičius 10 (5 rez. perd.).

„Olympiacos“: Janis Strelniekas 14 (5 atk. kam.), Nikola Milutinovas 12 (8 atk. kam.), Briante Weberis 8 (5 atk. kam.).