Ketvirtadienio vakarą Europos futbolo stadionuose startavo Europos lygos šešioliktfinalio atsakomosios rungtynės. Jose didesnių sensacijų išvengta: vietą kitame etape iškovojo Londono „Arsenal”, „Napoli” ir „Valencia” klubai.

„Arsenal” atsitiesė po sensacijos Baltarusijoje ir namuose 3:0 (2:0) įveikė Barisovo BATE futbolininkus. Pirmąją dvikovą 1:0 laimėjo BATE, tačiau Londone sukurti intrigos nepavyko.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 4 minutę, kuomet į savo vartus kamuolį nukreipė baltarusių vidurio gynėjas Zakharas Volkovas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje, 39-ą minutę, „Arsenal” persvarą padvigubino Shkodranas Mustafi, o pergalę ir patekimą į kitą etapą Londono ekipai garantavo 60-ą minutę įvartį pelnęs Sokratis.

Didelių sunkumų patenkant į Europos lygos aštuntfinalį ketvirtadienį neturėjo ir „Napoli” klubas.

Neapoliečiai 2:0 (1:0) įveikė „Zurich” vienuolikę. Pirmąją tarpusavio akistatą „Napoli” išvykoje laimėjo 3:1, tad šiame mače jiems liko sutvarkyti formalumus.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Simone Verdi ir Adamas Ounasas.

Taip pat į kitą etapą pateko ir „Valencia” klubas, namuose 1:0 (0:0) įveikę Glazgo „Celtic”.

Valensijos futbolininkai laimėjo ir pirmąją tarpusavio akistatą Škotijoje (2:0), tad ispanai į aštuntfinalį žengia nepraleidę nei vieno įvarčio.

Pergalę atsakomosiose rungtynėse garantavo K. Gameiro pelnytas įvartis.

Kiek vėliau ketvirtadienio vakarą vyks dar 7 šešioliktfinalio rungtynės.