Trečiadienį UEFA Čempionų lygos pirmose aštuntfinalio poros rungtynėse Madride virė karštos aistros.

Savo žiūrovų akivaizdoje rungtyniavusi „Atletico“ komanda šventė pergalę 2 – 0 prieš Turino „Juventus“.

Stadiono šeimininkams pergalę pavyko iškovoti tik mačo pabaigoje.

78-ą minutę juos į priekį išvedė Jose Gimenezas, o netrukus persvarą padvigubino Diego Godinas (83 min.).

Pirmasis komandos pelnytas įvartis išvedė iš proto „Atletico“ trenerį Diego Simeone.

Argentinietis sunkiai tvardė emocijas ir švęsdamas įvartį demonstratyviai griebė sau už genitalijų. Šaukdamas treneris atsisuko į tribūnas, o šį epizodą užfiksavo rungtynių transliacijos režisieriai:

„Tai reiškia, kad turime kietus kiaušinius. Daug kiaušinių. Išleisti į aikštę Diego Costą ir Koke po mėnesio pertraukos buvo drąsus sprendimus, tačiau aš turėjau išleisti „kiaušinius“ iš sis sprendimas pasiteisino.

Šis gestas nebuvo skirtas kažką įžeisti, tiesiog atsisukau į savo sirgalius. Nesididžiuoju tuo, bet turėjau tai padaryti. Rungtynės buvo sunkios, todėl niekaip negalėjau sutvardyti savo džiaugsmo. Tikiuosi, kad niekas neįsižeidė“, – po dvikovos emocionaliai kalbėjo D. Simeone.

Spaudos konferencijos metu pats D. Simeone prisiminė, kad yra taip pasiilgęs dar būdamas profesionaliu futbolininku, kai atstovavo Romos „Lazio“ klubą.

Atsakomoji šios poros akistata kovo 12-ą dieną įvyks Turine.