Antradienį UEFA Čempionų lygoje sužaistos dvejos aštuntfinalio etapo rungtynės. Pirmose akistatose nė viena komanda nesugebėjo įgyti pranašumo, o titanų mūšis Liverpulyje baigėsi be įvarčių.

„Liverpool“ namie nesugebėjo palaužti Miuncheno „Bayern“ gynybos ir užfiksuotos lygiosios 0:0.

„Liverpool“ pirmame kėlinyje buvo žymiai aktyvesni ir kūrė pavojingas atakas, tačiau jų užbaigimas strigo ir atlikti smūgius, kurie itin stipriai grasintų M.Neuerio vartams, nepavyko. „Bayern“ savo ruožtu kėlė daugiau kampinių ir taip pat turėjo kelias pavojingas progas. Vokiečiai nesistengė remtis gynyba, dažnai pasileisdavo į greitas atakas ir akivaizdžiai stengėsi pasiekti įvartį.

Amtrajame kėlinyje „Liverpool“ jau visiškai dominavo, „Bayern“ neteko agresijos puolime ir po truputį pradėjo saugoti jiems ganėtinai palankų pirmųjų rungtynių rezultatą. Vokiečių gynėjai nedarė grubių klaidų, o tai leido išvengti labai pavojingų smūgių vartų link.

Kitose rungtynėse Prancūzijoje „Lyon“ ir „Barcelona“ taip pat išsiskyrė be įvarčių – 0:0.

Šiame mače „Barcelona“ puolėjas Luisas Suarezas pratęsė itin nemalonią asmeninę statistiką – jis jau daugiau nei 24 valandas nėra pelnęs įvarčio Čempionų lygos išvykos rungtynėse.

„Barcelona“ vartų link atliko net 25 smūgius ir kontroliavo kamuolį, savų šansų turėjo Lionelis Messi, bet turbūt pavojingiausią mačo smūgį atliko „Lyon“ žaidėjas Martinas Terrieris. „Barcelona“ nuo įvarčio tada išgelbėjo puikiai sužaidęs vartininkas Marcas-Andre ter Stegenas.

Atsakomieji susitikimai Miunchene ir Barselonoje vyks kovo 13 dieną.

„Liverpool“ – „Bayern“ 0:0

81 min. F.Ribery („Bayern“) keičia K.Comaną.

76 min. J.Kloppas iš karto atliko du keitimus. J.Milneris ir D.Origi pakeitė N.Keitą bei R.Firmino.

55 min. J.Hendersonas („Liverpool“) nubaustas geltona kortele.

45 min. „Liverpool“ buvo žymiai aktyvesni ir kūrė pavojingas atakas, tačiau jų užbaigimas strigo ir atlikti smūgius, kurie itin stipriai grasintų M.Neuerio vartams nepavyko. „Bayern“ savo ruožtu kėlė daugiau kampinių ir taip pat turėjo kelias pavojingas progas. Vokiečiai nesistengė remtis gynyba, dažnai pasileisdavo į greitas atakas ir akivaizdžiai stengėsi pasiekti įvarį.

27 min. J.Kimnichas („Bayern“ nubaustas geltona kortele.

***

Startinės sudėtys. „Liverpool“: Alissonas, Robertsonas, Fabinho, Matip, Alexanderis-Arnoldas, Keita, Hendersonas, Wijnaldumas, Mane, Firmino, Salah.

„Bayern“: Neuer, Kimnichas, Sule, Hummelsas, Alaba, Alcantara, Martinezas, Rodriguezas, Gnabry, Lewandwoski, Comanas.

„Lyon“ – „Barcelona“ 0:0

80 min. S.Roberto („Barcelona“) gavo keltoną kortelę ir po kelių akimirkų jį pakeitė A.Vidalis.

78 min. Antrasis „Lyon“ keitimas. M.Terrierą keičia M.Cornetas.

69 min. Keitimą atliko ir „Lyon“, vietoj B.Traore į kovą mesdami L.Tousartą.

67 min. „Barcelona“ atliko keitimą. Vietoj O.Dembele pasirodė Coutinho.

45 min. „Barcelona“ ilgiau kontroliavo kamuolį, dažniau smūgiavo, bet į vartų plotą abi ekipos atliko po du smūgius. L.Suarezas pirmojo kėlinio metu pasiekė 24 valandų ribą, kai nesugeba Čempionų lygos išvykos mačuose įmušti įvarčio.

33 min. L.Dubois („Lyon“) nubaustas geltona kortele.

3 min. H.Aouar („Lyon“) nubaustas geltona kortele.

***

Startinės sudėtys. „Lyon“: Lopesas, Mendy, Denayeris, Marcelo, Dubois, Terrieras, Aouar’as, Ndombele, Traore, Depay, Dembele.

„Barcelona“: ter Stegenas, Semedo, Pique, Lengletas, Alba, Roberto, Busquetsas, Rakitičius, Messi, Suarezas, Dembele.