Sekmadienį aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje tęsiasi 24-asis turas. Pirmosios dienos rungtynės iškart pateikė sensaciją – tituluotas Madrido „Real” klubas namuose pralaimėjo 15-ą vietą pirmenybėse užimančiai komandai.

„Real” pirmavo, bet praleido du įvarčius ir 1:2 nusileido „Girona” futbolininkams.

Šeimininkų įvarčių sąskaitą 25-ą minutę „atidarė” ir po puikaus Toni Krooso perdavimo įvartį pelnė Casemiro (1:0).

Vis tik, antroji rungtynių pusė karališkajam klubui klostėsi kur kas sunkiau, nei tikėtasi.

65-ą minutę rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Christianas Stuani (1:1).

Vos po dešimties minučių, 75-ąją, svečiai išsiveržė į priekį. Atšokusį kamuolį tiesiai į vartų tinklą pasiuntė Portu (1:2).

Per paskutines dvikovos minutes „Real” sukūrė tikrą varžovų vartų apgultį, tačiau rezultato išlyginti nepavyko.

Besibaigiant rungtynėms anta geltona kortele buvo nubaustas ir iš aikštės išvarytas Sergio Ramosas.