Aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje šeštadienio vakarą tęsėsi 24-ojo turas turas. Tiesa, didelių sensacijų ir netikėtų rezultatų jis nepateikė. Leonelio Messi pelnytas 11 metrų baudinys garantavo minimalią „Barcelona” klubo pergalę.

Namuose rungtyniavę katalonai 1:0 (1:0) įveikė „Valladolid” vienuolikę.

Vienintelis ir pergalingas rungtynių įvartis krito besibaigiant pirmajam kėliniui. 43-ą minutę L. Messi užtikrintai realizavo baudinį ir priartino savo komandą dar vieno sėkmingo vakaro link.

Vis tik, antrasis rungtynių kėlinys nesiklostė taip paprastai, kaip norėjo „Barca” klubo gerbėjai. Rezultatas švieslentėje nesikeitė, nors viso „granatiniai” smūgiavo net 20 kartų.

Šeiminikai kūrė progą po progos, kol galiausiai išprovokavo dar vieną baudinį. Jį vėl realizuoti ėmėsi L. Messi. Vis tik, vartininko antrąkart pergudrauti nepavyko ir Barselonos klubas užfiksavo pergalę minimaliu rezultatu 1:0.

Po 24-ojo turo rungtynių „Barcelona” išlieka vienvaldžiais pirmenynių lyderiais (54 tšk.) ir lenkia antroje vietoje esantį Madrido „Atletico” klubą (47 tšk.) bei trečioje vietoje įsitaisusį Madrido „Real” (45 tšk.).