Pirėjo „Olympiacos“ komandai artimiausias kelias savaites teks verstis be savo simbolio Vassilio Spanoulio.

Pranešama, kad gynėjas traumą patyrė skandalingojo Graikijos taurės pusfinalio mačo metu.

Tada „Olympiakos“ po dviejų kėlinių atsiliko 25:40, bet iš rūbinės po ilgosios pertraukos negrįžo.

„Panathinaikos“ su Luku Lekavičiumi įskaityta techninė pergalė 20:0 ir įteiktas kelialapis į finalą su Salonikų PAOK.

Graikų žiniasklaida skelbia, kad 36 metų 193 cm ūgio graikas patyrė šlaunies traumą ir negalės žaisti iki kovo mėnesio pradžios.

Šiame Eurolygos sezone V. Spanoulis vidutiniškai per 23 minutes įmeta 10,6 taško, atkovoja po 2 kamuolius, atlieka 4,9 rezultatyvaus perdavimo ir renka 9,2 naudingumo balo.