Utenoje antradienio vakarą nugriaudėjo antroji Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio dvikova tarp vietos „Juventus“ ir Vilniaus „Ryto“.

Po pirmojo tarpusavio mačo dviejų taškų persvarą turėję Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje darkart nelengvai palaužė Utenos „Juventus“ klubą – 76:65 (20:13, 11:19, 18:20, 27:13).

Pusfinalyje „Rytas“ susitiks su Klaipėdos „Neptūnu“, nugalėjusiu Prienų „Skycop“.

„Rytas“ susitikimą buvo pradėjęs sėkmingiau ir dar pirmajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą (20:10), tačiau puolimą atgaivinusi „Juventus“ greitai panaikino deficitą ir po Dovio Bičkauskio tritaškių jau pirmavo 32:28.

Šeimininkus po pertraukos nuolat užvedinėjo Tomo Dimšos metimai ir geras darbas gynyboje. Tačiau kuomet Mindaugo Girdžiūno ir Arno Butkevičiaus taškai rezultatą išlygino (46:46), „Juventus“ į tai reagavo vėl perimdama iniciatyvą.

Paskutinio kėlinio metu D. J. Seeley vedė į priekį „Rytą“ ir tai leido palaikyti lygų rezultatą (61:61), o svarbūs Arciomo Parachouskio taškai vilniečiams suteikė 3 taškų persvarą – 68:65.

Liko jau mažiau nei dvi minutės, per kurias „Juventus“ atakos strigo, o Chriso Kramerio ir Eimanto Bendžiaus metimai tik galutinai įtvirtino „Ryto“ pergalę.

D. J. Seeley iš viso prie pergalės pridėjo 27 taškus.