135
S. Khedira savo jėgomis neatsistojo (nuotr. stop kadras)

Sekmadienio vakarą eilinę pergalę vietiniame Italijos čempionate iškovojo portugalo Cristiano Ronaldo atstovaujama Turino „Juventus“ komanda. Italijos čempionai išvykoje 3:0 nugalėjo „Sassuolo“ futbolininkus, tačiau daugiau dėmesio sulaukė ne pats rezultatas, o antrajame kėlinyje įvykęs retas kuriozas.

135

61-ą rungtynių minutę rezultatas dar buvo 1:0, todėl tituluotiems „Juventus“ futbolininkams reikėjo pelnyti dar vieną, pergalę užtikrinantį įvartį.

To, kaip įprasta, ėmėsi C. Ronaldo. Jis kaip įmanydamas stengėsi pelnyti pirmą savo ir antrą komandos įvartį, tačiau galingas smūgis virto ne varžovų vartų pavojumi, o internete pasklidusiu juokeliu.

Portugalas smūgiavo į vartus, tačiau kamuolys pataikė į komandos draugo Sami Khediros galvą. Vokietis po šio smūgio parkrito ant vejos ir savo jėgomis atsistoti nebepajėgė.

Po kelių minučių S. Khedira dėl nesibaigiančių galvos skausmų buvo priverstas palikti aikštę.

Vos po devynių minučių, 70-ąją, pats C. Ronaldo pelnė antrą komandos įvartį ir taip dar tvirčiau įsitaisė rezultatyviausių pirmenybių žaidėjų gretose.

Trečią įvartį pelnė po keitimo pasirodęs Emre Canas.