Įspūdingą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Oklahomos „Thunder“ (36-19) krepšininkai, o Russellas Westbrookas pakartojo lygos rekordą.

„Thunder“ išvykoje panaikino net 26 taškų deficitą ir 117:112 (25:28, 23:42, 42:20, 27:22) įveikė Hjustono „Rockets“ (32-23).

Dar trečio kėlinio pradžioje „Rockets“ pirmavo 24 taškų skirtumu, bet visą jį išvaistė iki ketvirto kėlinio pradžios.

Nugalėtojams R.Westbrookas surinko trigubą dublį – 21 taškas, 12 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo devintos rungtynės iš eilės, kuriose įžaidėjas surenka trigubą dublį – jis pakartojo visų laikų NBA rekordą, priklausantį Wiltui Chamberlainui.

Įspūdingas taškų lenktynes surengė ir Paulas George’as su Jamesu Hardenu.

„Thunder“ puolėjas varžovams atseikėjo 45 taškus (6/8 dvit., 6/14 trit., 15/18 baud.) ir atkovojo 11 kamuolių, o J.Hardenas atsakė 42 taškais (5/12 dvit., 6/16 trit., 14/15 baud.). Tai buvo 29-osios rungtynės iš eilės, kuriose J.Hardenas pelno ne mažiau 30-ies taškų.

„Rockets“ ekipoje netoli trigubo dublio buvo Chrisas Paulas – 18 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

„Thunder“ komandai tai buvo 10 pergalė per 11 paskutinių mačų.