Nesulaikomai rungtyniaujančios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (13/9) iškovojo jau šeštąją pergalę paeiliui. Dviženklį deficitą prieš „Šiaulių“ (3/19) ekipą panaikinę pasvaliečiai iškovojo devintąją pergalę per paskutines dešimt rungtynių.

Fantastišką spurtą trečiajame kėlinyje surengusios „Pieno žvaigždės“ įveikė „Šiaulius“ 91:76 (23:23, 19:27, 26:12, 23:14), kuriems tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

„Pieno žvaigždžių“ gretose net šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausiai žaidė 20 taškų pelnęs Yannickas Franke ir 16 pridėjęs Vytautas Šulskis.

„Šiaulių“ gretose išsiskyrė 15 taškų pelnęs Kristupas Žemaitis ir 14 pridėjęs Evaldas Šaulys, kuris pataikė 4 tritaškius iš 6.

„Šiaulių“ ekipa antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 44:38, tačiau pasvaliečiai netrukus sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (42:44). Vis dėlto pirmąją rungtynių dalį „Šiauliai“ užbaigė K. Žemaičio ir E. Šaulio tritaškiais, po kurių komandas skyrė jau 8 taškai – 50:42.

Po ilgosios pertraukos E. Šaulys smeigė dar vieną tolimą metimą, o „Šiauliai“ įgijo ir dviženklį pranašumą – 53:42. Po tokio smūgio „Pieno žvaigždės“ tiesiog užsikūrė ir surengė įspūdingą spurtą 26:5 bei perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas (68:58).

Ketvirtajame kėlinyje pasvaliečiai varžovų arčiau neprisileido, išlaikė saugų atstumą ir iškovojo dar vieną pergalę.