Ketvirtą užtikrintą pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (36/19) klubas. Lietuvis rezultatyvumu neišsiskyre, tačiau aikštelėje buvo pastebimas.

„Pacers“ namuose 116:92 (36:31, 35:22, 27:20, 18:19) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ (30/26).

Intrigos rungtynėse neliko jau po pirmosios susitkimo pusės. Šeimininkai buvo priekyje sunkiai pavejamu skirtumu (71:53), tačiau savo darbų toli gražu nebaigė.

Prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė jau 25 taškai (98:73) ir vietiniai gerbėjai paskutines 12 minučių stebėjo visišką savo komandos dominavimą.

D. Sabonis aikštelėje praleido 22 minutes ir pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškių), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą apvogė varžovą, prarado 3 kamuolius ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Šeimininkus į pergalę vedė puikią sportinę forma demonstruojamtis Bojanas Bogdanovičius. Jis pelnė 29 taškus.

„Clippers“: Montrezlas Harrellas 19 (4 atk. kam., 9/13 dvitaškių), Danilo Gallinari 12 (5 atk. kam., 4/6 tritaškių), Jonathanas Motley (7 atk. kam.) ir Lou Williamsas po 10.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 29 (7 atk. kam.), Mylesas Turneris 17 (4 per. kam., 6 blokai), Darrenas Collisonas (5 rez. perd.) ir Thaddeusas Youngas (5 atk. kam., 5 per. kam.) po 14, Corey Josephas 13 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 8 (7 atk. kam.).