Sekmadienio popietę Anglijos „Premier” lygoje buvo sužaistos priešpaskutinės 23-ojo turo rungtynės. „Manchester City” jose iškovojo jau penktąją pergalę iš eilės, kai svečiuose nepaliko jokių vilčių „Huddersfield Town” futbolininkams.

„Man City” išvykoje laimėjo 3:0 (1:0), o šeimininkai į vartų plotą smūgiavo vos du kartus.

Intrigos rungtynėse neliko anksti. Jau 18-ąją minutę svečius į priekį išvedė Danilo (1:0).

Antrajame kėlinyje ėmė ryškėti dar didesnė lygos čempionų persvara.

54-ą minutę pranašumą padvigubino Raheemas Sterlingas (2:0), tiesa, įvartis neabejotinai buvo pelnytas po perdavimo iš nuošalės.

Visai netrukus, 56-ąją, pergalę užtvirtino tikslus vokiečio Leroy'aus Sane įvartis (3:0).

„Man City” po dar vieno sėkmingo vakaro sutvirtina savo pozicijas antroje turnyrinės lentelės vietoje (56 tšk.). Juos nuo lyderių „Liverpool” skiria 4 taškai.

„Huddersfield” po pralaimėjimo ir toliau išlieka lentelės dugne, paskutinėje vietoje (11 tšk.).