Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10/9) komanda sužaidė rezultatyviausią sezono mačą „Betsafe–LKL“ ir per pratęsimą 110:107 (19:24, 21:27, 36:21, 14:18, 20:17) įrodė pranašumą prieš Alytaus „Dzūkiją“ (6/13).

Pratęsime „Pieno žvaigždės“, rodėsi, diktavo savo taisykles, bet likus minutei turėtą 9 taškų deficitą „Dzūkija“ ėmė mažinti: Paulius Petrilevičius sumetė baudų metimus, o Matas Jogėla pridėjo tritaškį – 101:105. Po to, kai Jay’us Threattas pataikė baudas (109:106), Dominykas Domarkas išprovokavo pražangą, mesdamas tritaškį ir galėjo išlyginti rezultatą, bet jo ranka sudrebėjo.

Šiame mače netrūko ir įspūdingų individualių pasirodymų. Sezono rezultatyviausią (25 tšk.) ir naudingiausią (32 n.b.) mačą sužaidė Žygimantas Skučas, o jam gerai talkino ir naudingiausias rungtynes žaidęs J. Threattas (24 n.b.).

„Dzūkijos“ gretose karjeros efektyviausias rungtynes sužaidė Artūras Jomantas (24 tšk., 7 atk. kam., 12 išpr. praž., 38 n.b.).

Taškų ir naudingumo rekordus gerino ir Paulius Petrilevičius (30 tšk., 9 atk. kam., 39 n.b.) su Dominyku Domarku (23 tšk., 12 rez. perd., 30 n.b.).

Dzūkijos“ komanda po geros pirmosios mačo dalies turėjo solidų 11 taškų pranašumą, kurį dar padidino po ilgosios pertraukos – 57:40. Vis tik tada „Pieno žvaigždės“ spurtavo ir iniciatyvą perėmė.

Ketvirto kėlinio pabaigoje prabilo Steponas Babrauskas, išvedęs į priekį „Dzūkiją“ – 88:87. Pražangą išprovokavęs Yannickas Franke pataikė vieną baudos metimą, toliau lyderystę rodęs S. Babrauskas taiklus nebuvo, tuo tarpu Vytautas Šulskis nuo baudų metimo linijos šansus išnaudojo – 90:88. „Dzūkijai“ liko 17 sekundžių, o D. Domarkas spėjo išlyginti rezultatą, palikdamas varžovams 3 sekundes. Jų Tomas Lekūnas neišnaudojo.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas 25, Tomas Lekūnas 21, Jay’us Threattas 20, Vytautas Šulskis 15, Dagoberto Pena 12.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 30 (9 atk. kam.), Artūras Jomantas 24 (7 atk. kam.), Dominykas Domarkas 23, Matas Jogėla 13, Steponas Babrauskas 9 (3/6 trit.).