Šeštadienio popietę Anglijos „Premier” lygoje įspūdingai prasidėjo 23-iasis turas. Jau pirmosios rungtynės žiūrovams padovanojo 7 įvarčius, o dvikovos nugalėtojas paaiškėjo tik per teisėjo pridėtą laiką.

„Wolverhampton Wanderers” namuose 4:3 (2:0) įveikė „Leicester City”.

Pirmasis rungtynių kėlinys didelės įvarčių fiestos nežadėjo, tačiau įvykiai po ilgosios pertraukos klostėsi taip greitai, kad stadione susirinkę žiūrovai vos spėjo skaičiuoti ir švęsti pelnomus įvarčius.

Po pirmojo kėlinio 2:0 priekyje buvo šeimininkai. Kartą pasižymėjo Diogo Jota ir Ryanas Bennetas.

Vis tik, svečiai iš Lesterio lengvai pergalės atiduoti nesiruošė.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, 47 minutę, rezultatą sušvelnino Demarai'us Gray'us (2:1), o 51-ąją „Leicester City” rezultatą ir išlygino. Įvartį į savus vartus įsimušė Conoras Coady (2:2).

Nespėjo svečiai atsidžiaugti išlyginamuoju įvarčiu, kai jau 64-ą mintuę komandai vėl teko atsiliekančiųjų vaidmuo. Savo antrąjį įvartį pelnė Diogo Jota (3:2).

Rungtynės artėjo pabaigos link, „Wolves” gerbėjai traukė pergalės dainas, tačiau 87-ą minutę rezultatas vėl tapo lygus. Pasižymėjo svečių kapitonas Wesas Morganas (3:3).

Dvikovos teisėjas prie pagrindinio laiko pridėjo tris minutes, o besibaigiant pridėtam laikui, 93-ą minutę, šeimininkai vis tik spėjo pelnyti ir ketvirtąjį savo įvartį (4:3).

Nesustabdomai rungtyniavęs Diogo Jota pelnė „hattricką” ir padovanojo savo komandai itin sudėtingą ir svarbią pergalę.

Įdomu tai, kad startinėje „Wolverhampton Wanderers” sudėtyje šeštadienį rungtyniavo 5 portugalai. Viso jų komandoje, įskaitant trenerį, yra net 8.