51
A.White'as. (nuotr. Fotodiena.lt/Josvydo Elinsko)

Kauno „Žalgiris” penktadienio vakarą iškovojo itin svarbią pergalę ir nutraukė nesėkmių ruožą Eurolygoje. Šarūno Jasikevičiaus kariauna 82:69 parbloškė Atėnų „Panathinaikos”, o šventę Kaune kaip reikiant užkūręs Aarono White'o dėjimas tapo gražiausiu Eurolygos savaitės epizodu.

51

Ketvirtojo kėlinio metu „Žalgiris” pirmąkart įgavo dviženklę persvarą ir arena nekantriai laukė aštuntosios žalgiriečių pergalės.

Vis tik, laiko pasikeisti rungtynių eigai dar buvo pakankamai, tačiau likus pustrečios minutės į visus klausimus atsakė „Žalgirio” amerikietis Aa. White'as.

Po puikaus darbo gynyboje į varžovų aikštelės pusę nuskubėjęs žalgirietis sulaukė „alley-oop” stiliaus perdavimo iš Dericko Waltono ir pakilęs į orą kartu pakėlė ir visus 15,5 tūkstančių gerbėjų.

Ataka baigėsi efektingu dėjimu, o komandas po šio epizodo skyrė jau nebepavejamas 15 taškų skirtumas (76:61).