Vieną įspūdingiausių šio Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezono asmeninių pasirodymų surengęs Stephanas Curry atvedė Oklando „Golden State Warriors” į pergalę prieš dar vieną „šou” sukūrusį Luką Dončičių ir visą Dallaso „Mavericks” komandą.

NBA čempionai žaidė išvykoje, tačiau laimėjo 119:114 (25:29, 37:25, 30:34, 27:26).

Likus keturioms minutėms priekyje dar buvo šeimininkai (113:108), tačiau lemiamos akimirkos priklausė S. Curry kompanijai.

Kai švieslentėje degė paskutinės 13 sekundžių, „Mavericks” turėjo progą rezultatą išlyginti, tačiau netrukus prarado kamuolį o čempionų įžaidėjas stojo mesti baudų metimų. Po dviejų taiklių S. Curry metimų klausimų dėl „Warriors” pergalės nebeliko.

S. Curry viso pelnė 48 taškus (6/13 dvit., 11/19 trit., 3/3 baud.). Curry taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, du kartus blokavo varžovo metimą bei 5 kartus prasižengė.

L. Dončičius per 32 minutes pelnė 26 taškus (3/8 dvit., 5/10 trit., 5/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų suklydo.

„Mavericks“: Luka Dončičius 26, Harrisonas Barnesas 22, DeAndre Jordanas 13 (14 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 12.

„Warriors“: Stephenas Curry 48 (11/19 trit.), Kevinas Durantas 28, Klay Thompsonas 16, Alfonzo McKinnie 10.