Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) naktį iš ketvirtadienio į penktadienį sužaistos ketverios rungtynės.

Majamio „Heat“ (20-20) komanda namuose 115:99 (28:24, 33:19, 22:29, 32:27) įveikė Bostono „Celtics“ (25-16) ekipą.

Trečio kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai turėjo 26 taškų pranašumą, tačiau galingą spurtą 16:0 surengę „Celtics“ krepšininkai buvo sumažinę atsilikimą iki vienaženklio skaičiaus.

Vis tik, „Heat“ pergalės neatidavė. Majamio klubas pataikė 18 tritaškių ir atliko 33 rezultatyvius perdavimus – tai „Heat“ sezono rekordai.

Nugalėtojų ekipoje Dwyane’as Wade’as pakilo nuo suolo ir per 23 žaidimo minutes su 19 taškų (5/7 dvit., 3/5 trit.) buvo rezultatyviausias savo ekipos krepšininkas.

„Heat“: Dwyane’as Wade’as 19 (8/12 metimai), Joshas Richardsonas 18 (4/8 trit.), Derrickas Jonesas 14, Justise Winslow 13 (11 rez. perd.), Jamesas Johnsonas 12, Tyleris Johnsonas 11 (3/5 trit.).

„Celtics“: Kyrie Irvingas 22 (8/13 dvit.), Marcusas Smartas 18 (4/8 trit.), Marcusas Morrisas ir Jaysonas Tatumas po 17.