34
Marius Grigonis (nuotr. Fotodiena.lt)

Kauno „Žalgirį“ po ilgosios pertraukos įkvėpęs Marius Grigonis penktadienį sužaidė puikias rungtynes prieš Maskvos CSKA klubą.

34

Tiesa, šiame mače „liepsnojęs“ lietuvis aikštelę paliko nuleista galva – kauniečiai pralaimėjo 79:84.

„Labai gaila, kad ir vėl išleidome pergalę paskutinėmis dvikovos akimirkomis. Šis pralaimėjimas yra labai skaudus, tačiau ne toks niūrus, kaip nesėkmė išvykoje prieš „Gran Canaria“ klubą“,- sakė M. Grigonis.

Anot M. Grigonio po ilgosios pertraukos pasivyti varžovus, bei juos aplenkti padėjo žymiai pagerėjusi komandos gynyba.

Dvikovos pabaigoje žalgiriečiai bandydami pasiųsti varžovų krepšininką Willį Clyburną prie baudų metimo linijos, užsidirbo nesportinę pražangą, kuri palaidojo paskutinius šansus išsigelbėti.

Šiuo epizodu nepatenkintas M. Grigonis turėjo pastabų teisėjams: „Dabar taip traktuoja, kad už viską tas nesportines duoda. Veikiausiai tokios taisyklės. Skaudu, nes galėtų leisti sužaisti normaliai, bet taisyklės visiems vienodos.“

Lietuvis per 25 minutes pelnė 13 taškų (3/5 trit.) ir surinko 15 naudingumo balų.