Italijos „Serie A“ futbolo čempionate Turino „Juventus“ klubas tęsia užtikrintą dominavimą.

Šeštadienį pirmenybių čempionų titulą ginantys Turino futbolininkai namuose 2:1 įveikė „Sampdoria“ klubą.

Dvikovos nugalėtojams abu įvarčius mušė klubo lyderis Cristiano Ronaldo.

Portugalas pirmą kartą pasižymėjo jau antrą susitikimo minutę, o pergalingą įvartį, nuo 11 m baudos linijos pelnė 65 minutę.

Svečiams 33 min. buvo pavykę išlyginti rezultatą, kai teisėjo paskirtą 11 m baudinį sėkmingai realizavo Fabio Quagliarella.

„Juventus“ šiame Italijos aukščiausios futbolo lygos sezone yra laimėjusi 17 dvikovų bei dukart sužaidė lygiosiomis. Čempionai iki šiol dar nėra patyrę nė vieno pralaimėjimo.