Šv. Kalėdos Los Andželo „Lakers“ (20-14) komandai atnešė dvejopus jausmus. Luke’o Waltono auklėtiniai išvykoje nepaliko vilčių NBA čempionams, bet kartu neteko savo lyderio LeBrono Jameso.

„Lakers“ išvykoje 127:101 (32:25, 33:25, 26:32, 36:19) sutriuškino Oklando „Golden State Warriors“ (23-12).

L. Jamesas traumą patyrė trečiame kėlinyje, kai veržėsi krepšio link ir atlikdamas verpstę slystelėjo. Kiršknį susižeidęs puolėjas rungtynių tęsti negalėjo ir skausmo perkreiptu veidu patraukė į rūbinę.

Net ir be lyderio likusi „Lakers“ ketvirtą kėlinį laimėjo net 36:19 ir įsirašė saldžią pergalę.

Svečiams Kyle’as Kuzma pelnė 19, Ivica Zubacas 18 (11 atk. kam.), susižeidęs L. Jamesas 17 (13 atk. kam.), Rajonas Rondo 15 (10 rez. perd.), Brandomas Ingramas 14, Joshas Hartas 12, Lance’as Stephensonas 11 taškų.

„Warriors“ ekipai nuo suolo pakilęs Andre Iguodala surinko 23, Kevinas Durantas 21, Stephenas Curry 15 taškų. Kitos dvi žvaigždės – Klay Thompsonas ir Draymondas Greenas atitinkamai surinko vos 5 ir 4 taškus.

„Warriors“ šiose rungtynėse realizavo vos 9 tritaškius iš 36 (25 proc.).