Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) naktį iš sekmadienio į pirmadienį sužaista 11 rungtynių.

Dalaso „Mavericks“ (15-17) išvykoje 118:121 (27:25, 25L37, 28:26, 27:19, 11:14) nusileido Portlando „Trail Blazers“ (19/14) ekipai. Ketvirto kėlinio pabaigoje fantastišką tritaškį su sirena pataikęs svečių žaidėjas Luka Dončičius išplėšė pratęsimą.

Tačiau per papildomas penkias minutes aikštelės šeimininkai įrodė savo pranašumą.

Dalaso klubas papuolė į nemenką duobę – pralaimėjo jau penktąsias rungtynes paeiliui. Gruodžio 13-ąją į aikštelę grįžęs Dirkas Nowitzki iki šiol išlieka nelaimėjęs.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 33 (7 rez. perd.), C.J.McCollumas 22 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Meyersas Leonardas (6 atk. kam.) ir Maurice‘as Harklessas po 13, Sethas Curry 12, Jusufas Nurkičius 10 (12 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 27, Luka Dončičius 23 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Dwightas Powellas ir DeAndre Jordanas (10 atk. kam.) po 14, Jalenas Brunsonas 11 (6 atk. kam.).