Hjustono „Rockets“ (15-14) ekipa po ilgokos pertraukos NBA pirmenybėse turi teigiamą pergalių ir pralaimėjimų balansą. Dėl to ji gali dėkoti beveik pusę klubo taškų pelniusiam Jamesui Hardenui.

Gynėjo vedama ekipa namie 102:97 (25:23, 25:14, 33:36, 19:24) palaužė Jutos „Jazz“ (14-17).

„Rockets“ pergalės kalviu tapęs J. Hardenas pelnė net 47 taškus (10/19 dvit., 4/12 trit., 15/16 baud.), atovojo 6 kamuolius ir po penkis kartus rezultatyviai perdavė ir perėmė kamuolį.

Hjustono komandai dviženklius taškų skaičius surinko dar trys starto penketo žaidėjai. PJ Tuckeris 16, Ericas Gordonas 12, o Chrisas Paulas 11. Tuo tarpu atsarginiai krepšininkai „raketoms“ tesukrapštė 11 taškų. Tiesa, „Rockets“ rėmėsi vos aštuoniais žaidėjais.

„Jazz“ klubui Donovanas Mitchellas pelnė 23 taškus, o Rudy Gobertas pasižymėjo 18 taškų bei 13 atkovotų kamuolių.

Kitose rungtynėse Milvokio „Bucks“ (20-9) išvykoje 107:104 (25:27, 30:16, 26:34, 26:27) palaužė Detroito „Pistons“ (14-14).

„Bucks“ pergalę išplėšė graikas Giannis Antetokounmpo, pelnęs 32 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių. Puolėjas pelnė paskutinius septynis komandos taškus, kai sprendėsi rungtynių nugalėtojas.

„Pistons“ komandos neišgelbėjo ir tai, kad Blake’as Griffinas surinko trigubą dublį. Jis pelnė 19 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.