Šeštadienio vakarą Anglijos „Premier” lygoje įsibėgėjo 17-asis turas. „Manchester City” grįžo į lygos viršūnę, o kiek vėliau itin svarbią ir sudėtingą pergalę iškovojo ir Londono „Tottenham Hotspur” ekipa.

Londono Vemblio stadione vykusi „Tottenham” ir „Burnley” dvikova baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 1:0 (0:0).

Tvirta gynyba paremtoje akistatoje žiūrovai išvydo visišką Londono komandos dominavimą, tačiau įvarčio šeimininkai nepasiekė iki pat rungtynių pabaigos.

Vis tik, kai jau atrodė, kad „Burnley” iš Londono parsiveš svarbų tašką, 90-ą minutę prabilo Christianas Eriksenas. Jis pelnė vieninitelį ir pergalingą „Tottenham” įvartį.

Po šios pergalės Šiaurės Londono klubas užsitvirtino savo pozicijas 3-oje vietoje (39 tšk.). „Burnley” lieka 17-oje vietoje (12 tšk.).

Net penki įvarčiai krito „Watford” ir „Cardiff” dvikovoje. Inirtingą susitikimą 3:2 (1:0) laimėjo šeimininkai.

Pirmasis rungtynių kėlinys daug įvarčių ir efektingų epizodų nežadėjo, tačiau antrajame išryškėjo „Watford” pranašumas, kai 68-ą minutę jie jau pirmavo 3:0.

„Watford” artėjo lengvos pergalės link, tačiau „Cardiff” futbolininkai taip pat nesnaudė. Svečiai surengė kelis pavojingus išpuolius, kol galiausiai 80-ą minutę rezultatas tapo 3:1, o visai netrukus, 62-ąją, šeimininkų persvara ištirpo ir iki vieno įvarčio (3:2).

Likusį laiką užtikrintai besigynę „Watford” nenuliūdino savo gerbėjų ir šventė svarbią pergalė. Po jos „Watford” kyla į 9-ą lentelės vietą (24 tšk.). „Cardiff” lieka 16-oje vietoje (14 tšk.).