Cristiano Ronaldo pelnė vienintelį rungtynių įvartį, o Turino „Juventus” Italijoje iškovojo jau 15-ąją pergalę. „Juventus” laimėjo Turino miesto derbį ir nominalioje išvykoje 1:0 (0:0) įveikė „Torino” ekipą.

Turino miesto derbiai nepasižymi dideliu rezultatyvumu, tad ir šeštadienio rungtynės, kaip įprasta, buvo gynybinio stiliaus.

Pirmajame kėlinyje išryškėjo nežymus „Juventus” pranašumas, tačiau „Torino” savo teritorijojel aisvai jaustis svečiams taip pat neleido. Į ilgąją pertrauką komandos keliavo be įvarčių.

Antroje rungtynių pusėje abi ekipos nevengė pražangų, vien „Torino” futbolininkai per kėlinį taisykles pažeidė 12 kartų, o „Juventus” kantriai laukė savojo šanso.

Jo Italijos pirmenybių lyderiai sulaukė 69-ą minutę, kai baudos aikštelėje buvo nugriautas svečių puolėjas.

11 metrų baudinį realizavo Cristiano Ronaldo (1:0), o per likusį laiką „Torino” futbolininkams taip ir nepavyko sukurti rimtos progos rezultatą išlyginti.

„Juventus” po 16 turų turi 46 taškus ir yra vienvaldžiai Serie A lygos lyderiai. „Torino” su 22 taškais lieka šeštoje vietoje.