Šeštadienio popietę Anglijos „Premier” lygoje startavo 17-asis turas. Jau po pirmosios turo dvikovos paaiškėjo naujas lygos lyderis – į viršūnę grįžo „Manchester City” klubas, namuose be vargo įveikęs Liverpulio „Everton” pasipriešinimą.

Mančesteryje vykusi dvikova baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 3:1 (1:0).

Savo pranašumą „Man City” įrodė jau pirmoje rungytnių pusėje, kai įpusėjus kėliniui, 22-ą minutę, įvartį po greitos atakos pelnė Gabrielis Jesusas (1:0).

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu „miestiečių” šturmu, o 50-ą minutę tas pats G. Jesusas pranašumą ir padvigubino (2:0).

Vis tik, svečiai iš Liverpulio taip lengvai pasiduoti neketino. „Everton” kūrė progas pasižymėti, tačiau paskutinėmis akimirkomis nuo rimto pavojaus išgelbėdavo užtikrintas „Man City” gynėjų žaidimas.

Tiesa, 65-ą minutę puikų perdavimą ore „pagavęs” Dominicas Calvert-Lewinas galva nukreipė kamuolį į varžovų vartus ir trumpam grąžino intrigą (2:1).

Vos po keturių minučių, 69-ąją, šeimininkų pergalę užtvirtino efektingas Raheemo Sterlingo smūgis galva (3:1).

Po šio epizodo tapo aišku, kad trumpa „Man City” duobelė baigsis jau šįvakar. Komanda grįžta į pirmąją lentelės vietą ir yra patyrusi vos vieną pralaimėjimą.

„Man City” po pergalės yra surinkusi 44 taškus ir rikiuojasi 1-oje vietoje, „Everton” sąskaitoje 24 taškai ir 7-oji vieta.