Kauno „Žalgiris” penktadienio vakarą po įtemptos dvikovos Miunchene 84:88 krito prieš vietos „Bayern” ekipą ir patyrė septintąją nesėkmę Eurolygoje. Šarūno Jasikevičiaus kariauniai siaubingai nesisekė stabdyti garsiai Vokietijos žiniasklaidoje nuskambėjusio NBA patirties turinčio Derricko Williamso.

27-erių puolėjas į kauniečių krepšį suvertė 27 taškus, taip daugiau nei dvigubai viršydamas savo sezono vidurkį (12,1 tšk.).

Būtent D. Williamsas tapo pagrindiniu „Bayern” pergalės kalviu ir sulaukė didžiausio dėmesio iš Bavarijos žiniasklaidos.

„D. Williamsas buvo nesustabdomas, o „Bayern” švenčia svarbią pergalę Eurolygoje”, – rašė sport1.de.

Tas pats Vokietijos sporto leidinys „Žalgirį” įvertino lygiaverčiu varžovu dėl patekimo tarp aštuonių stipriausių Eurolygos komandų.

„Miuncheno komanda toliau kovoja dėl patekimo į atkrintamąsias. Dejano Radonjičiaus vadovaujama komanda nugalėjo tiesioginį konkurentą „Žalgirį”, o pergalę garantavo puikus Derrickas Williamsas”, – tęsė vokiečių spauda.

DPA naujienų agentūra pranešė, kad pergalę bavarams garantavo pavyzdinė pirmoji rungtynių pusė. DPA neslepė, kad besibaigiant rungtynėms arenoje vyko tikras nervų karas.

„Vien iki ilgosios pertraukos „Bayern” su D. Williamsu priešakyje susikrovė įtikinamą pranašumą. Amerikietis per du kėlinius pelnė 16 taškų ir tęsė savo dominavimą. Tiesa, po petraukos lietuviai žaidė geriau, aikštėjė vyko tolygi kova, panašesnė į nervų karą, tačiau pergalę atnešė tas pats D. Williamsas, pataikęs du svarbius baudų metimus”, – rašė DPA.

„Žalgiris” po 12 turų yra iškovojęs 5 pergales ir šiuo metu rikiuojasi 9-oje turnyro vietoje.