Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) svarbią ir nelengvą pergalę pasiekė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (19/10) ekipa. Lietuvis prisidėjo dvigubu dubliu.

Indianos komanda išvykoje 113:101 (24:34, 25:25, 31:18, 33:24) palaužė Filadelfijos „76ers“ (19/11) krepšininkus.

Pirmoji rungtyniu dalis D. Sabonio klubui klostėsi sunkiai. Vis tik, trečiajame kėlinyje „Pacers” pabudo ir pirmą kartą išsiveržė į priekį – 80:77.

Ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ spurtavo 10:2 ir įgavo apčiuopiamą persvarą (102:92). Per likusį laiką šeimininkai persvaros sumažinti nesugebėjo ir Indianos klubas šventė pergalę.

D.Sabonis žaidė 31 minutę, pelnė 14 taškų (7/14 dvitaškiai), atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius prasižengė.

Varžovų lyderis Joelis Embiidas pelnė 40 taškų ir sugriebė 21 kamuolį.