23
Roko Stipčevičius (Paulius Peleckis/Fotobankas)

Vilniaus „Rytas” vietą kitame Europos taurės turnyro etape užsitikrino dar trečiadienį, kai baigėsi 9-asis turas. Priešpaskutinės pirmojo etapo rungtynės vilniečiams buvo itin įtemptos, tačiau sėkmingos – Roko Stipčevičiaus vedama sostinės komanda po pratęsimo 101:96 įveikė Turino „Fiat” ir pateko į „top 16”.

23

Ketvirtadienį buvo paskelbtas geriausias 9-ojo turo žaidėjas, o juo tapo „Ryto” kroatas R. Stipčevičius.

Įžaidėjas per 32 minutes pelnė 31 tašką (3/5 dvitaškių, 6/10 tritaškių, 7/7 baudų metimų), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 41 naudingumo balą.

Jis tapo ne tik naudingiausiu, bet ir rezultatyviausiu Europos taurės savaitės krepšininku.

„Rytas” kitame etape rungsis E grupėje, kurioje jau aiškus vienas varžovas. Vilniečius dukart egzaminuos A grupės nugalėtojais tapę „AS Monaco” krepšininkai.

Likusios dvi komandos paaiškės pasibaigus 10-ajam turui. Didelė tikimybė, kad į Vilnių atvyks Roko Giedraičio atsotvaujama Berlyno ALBA. Taip pat, „Ryto” varžovais „top 16” etape galimai bus Sankt-Peterburgo „Zenit” arba Ankaros „Turk Telekom”.